Connect with us

Gospodarka

Michałowice. Nowe trasy autobusowe. Gdy? Ceny biletów

Published

on

W poniedziałek 12 października gmina Michałowice uruchomi własny transport, który dotrze m.in. do stacji w Warszawie i Pruszkowie. Mieszkańcy mogą z niej korzystać bezpłatnie do końca roku.

Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej Gminy Michałowice, nowa linia M1 połączy mieszkańców Sokołowa, Suchy Las, Pęcice i Pęcice Małe z Urzędem Miejskim, WKD Reguły i PKP Ursus.

Linia M3, powstała w odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców w związku z likwidacją linii Raszyn L23, połączy mieszkańców gminy z Jankami i PKP Pruszków.

Ceny biletów

Za bilet w jedną stronę mieszkańcy płacą trzy złote (normalny) lub jeden złoty (ulgowy). Miesięczny przejazd na jednej linii kosztuje 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy).

Bilet miesięczny na wszystkie linie kosztuje 120 zł. Kierowcy zapłacimy za prowadzenie, ale mieszkańcy gminy nie będą musieli tego robić do końca roku. Osoby posiadające spersonalizowaną Kartę Mieszkańca Gminy Michałowice podróżują bezpłatnie za okazaniem.

Urząd gminy przypomina, że ​​ze względu na ograniczenia limit osób w komunikacji autobusowej wynosi 50% ogólnej liczby miejsc stojących i siedzących.

Studenci w Warszawie podróżują bezpłatnie:

Darmowa komunikacja. Uczniowie dostali swoje pierwsze karty

Prezydent promuje transport publicznyTVN24
Wideo 2/.4

Główne źródło zdjęć: Shutterstock

READ  Nowy Mercedes klasy E. Test, zdjęcia, sprzęt, ceny w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *