Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1536: Po zdradzie Piotrek wyrzuci Kamilę z domu i poprosi Kingę o wybaczenie! Nie będzie chciała go poznać

Published

onAutor: MTL Maxfilm / tvp / vod
M jak miłość, odcinek 1536: Po zdradzie Piotrek wyrzuci Kamilę z domu i poprosi Kingę o wybaczenie! Nie będzie chciała go poznać


W odcinku „M jak miłość” z 1536 roku, po namiętnym pocałunku z Kamilą (Anna Gorajska) w domu przy ulicy Deszczowej Piotrek (Marcin Mroczek) poprosi ukochanego o wyjście z domu i wezwanie Kingi (Katarzyna Cichopek). Budka telefoniczna kobiety ze słowami miłości i prośbą o przebaczenie. Jednak po tym, co Kinga widzi na własne oczy w domu, nie będzie chciała go poznać!

Odcinek „M jak miłość” 1536 – poniedziałek, 26 października 2020 o 20:55 w TVP2

Jak donosi „Świat Seriali” w serialu „M jak miłość” z 1536 roku Piotrek po namiętnym pocałunku z seksowną Kamilą na ulicy Deszczowej dowie się, że przesadził. Kinga zniknie z domu z dziećmi i zostanie sama z zagorzałym prawnikiem … Czy Zduński choćby opamiętał się?

– – Chciałem tego, odkąd byliśmy razem w Vegas… – tak podchodzi Kamila Piotrek na tarasie domu przy ulicy Deszczowej. Namiętny głos, maślane oczy i piękna kobieta – czy naprawdę wystarczy, żeby Piotrek stracił rodzinę w odcinku „M jak miłość” z 1536 roku?

lubię miłość Rewelacyjny powrót Piotra. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Zgani swojego brata za zdradę w Las Vegas

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W odcinku „M jak miłość” z 1536 roku Zduński dowiaduje się, że Kinga była świadkiem jego namiętnego pocałunku z Kamilą i powstrzyma stery.

– – Kinga, nie odbierasz moich telefonów, więc może … Przepraszam … Przepraszam za wszystko i proszę wracaj do domu … Może teraz trudno w to uwierzyć, ale nadal bardzo cię kocham .. . – Piotrek nagra prośbę na pocztę głosową żony.

READ  Spodenki POV ujawniają skład filmów dokumentalnych na sezon 5

W tym momencie w odcinku „M jak miłość” z 1536 roku będzie jednak za późno – Kinga ucieknie z dziećmi do Grabiny i będzie chciała go zabić!! Czy Piotrkowi, który zaniedbał żonę i dzieci i „ciężko pracuje” w USA, łagodnymi słowami uda się ten skarb odzyskać?


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.