Connect with us

technologia

Mega wyciek „GTA 6” zalewa internet materiałami z rozgrywki i zrzutami ekranu

Published

on

W coś, co może być jednym z największych Grać Bomby wszechczasów, Rockstar Games nadchodzi GTA6 doznał poważnego przecieku, ujawniającego materiał filmowy z wczesnej wersji wydania i wiele niedokończonej rozgrywki. Chociaż ten nowy przeciek wydaje się potwierdzać pewne elementy, o których wcześniej mówiono, utrudnia również wszelkie niespodzianki, jakie twórcy przygotowali dla graczy. Grand Theft Auto 6 jest jednym z najbardziej rozreklamowanych i dyskutowanych Gry wideo na planecie, a spekulacje na temat fabuły, postaci i daty premiery szykują się na długo przed jej powstaniem Zatwierdzony.

ZWIĄZANE RAZEM: Grand Theft Auto VI” potwierdzone przez Rockstar Games

Zdjęcie: Gry Rockstar

gry Rockstar był bardzo skryty na temat całego projektu i do niedawna nie wiedzieliśmy ani nie widzieliśmy prawie nic o grze, ale teraz to się całkowicie zmieniło, wszystko dzięki ponad 90 filmom i zrzutom ekranu, które się pojawiły Fora GTA. Ostatnio użytkownik o imieniu „teapotuberhacker” przesłał przytłaczającą ilość GTA6 Nagranie, które twierdzili, pochodziło z konfiguracji testowej Grand Theft Auto 6, biegnie z „GTA 5 oraz 6 Kod źródłowy i zasoby”.

Wyciekły zrzuty ekranu i materiały wideo już przejęły YouTube, Twitter, Reddit i inne fora społecznościowe i pasują do niektórych wcześniejszych informacji z przeszłości GTA6 Przecieki, takie jak gra z wieloma grywalnymi postaciami, W tym żeńska bohaterkai lokalizacja, która wydaje się podobna do Miami vice miasto. Bloomberg Reporter Jason Schreier ustalił autentyczność ujawnionych klipów i zdjęć, powiedzenie„Nie żeby było wiele wątpliwości, ale potwierdziłem ze źródeł Rockstar, że ten weekend jest ogromny Grand Theft Auto VI Przeciek jest rzeczywiście prawdziwy. Materiał filmowy jest oczywiście wczesny i nieukończony. To jeden z największych przecieków w historii gier wideo i koszmar Rockstar Games.”

Wyciek GTA 6 3

Zdjęcie: Gry Rockstar

Chociaż wiele źródeł twierdziło, że filmy były prawdziwe, internet był podzielony co do autentyczności klipów. Prawdziwe potwierdzenie nadeszło jednak zaledwie kilka dni później, kiedy Rockstar Games oficjalnie zabrało się do Twittera, aby podzielić się swoim rozczarowaniem z powodu ujawnienia.

READ  Super Mario Galaxy na Switch: Joy-Con nie jest wymagany

„Niedawno doświadczyliśmy naruszenia sieci, w wyniku którego nieupoważniona strona trzecia nielegalnie uzyskała dostęp do naszych systemów i pobrała z naszych systemów poufne informacje, w tym materiały z wczesnego rozwoju na następny Grand Theft AutoRockstar Games potwierdzone na Twitterze. „W tej chwili nie spodziewamy się żadnych zakłóceń w naszych usługach gier na żywo ani długoterminowego wpływu na rozwój naszych bieżących projektów”.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że w ten sposób podzieliliśmy się z wami wszystkimi szczegółami naszej następnej gry. Nasza praca dalej Grand Theft Auto Gra toczy się zgodnie z planem i jak zawsze staramy się zapewnić naszym graczom wrażenia, które naprawdę przerosną Twoje oczekiwania. Wkrótce zaktualizujemy wszystkich ponownie i oczywiście przedstawimy wam następną grę, gdy będzie gotowa. Chcielibyśmy wszystkim podziękować za nieustające wsparcie w tej sytuacji.”

Przecieki Gta 6

Zdjęcie: Gry Rockstar

W jednym z wyciekły filmy, widzimy grywalną postać kobiecą o imieniu Lucia plądrującą restaurację i biorącą postacie niezależne jako więźniów. Ponieważ nagranie pochodzi z wczesnej wersji gry, możesz zobaczyć mnóstwo tekstów zastępczych, takich jak „Czas do wysłania gliniarzy” i tekst dialogów, takich jak „Jason: GENERIC_CURSE_TO_SELF”. W innym filmie widzimy grywalną postać w pociągu Vice City Metro, co wydaje się potwierdzać informację, że gra odbędzie się w fabularyzowanym przedstawieniu Miami. Jest inny klip pokazujący Rozrywka przy basenie gdzie słyszymy dialogi typu: „O tak, on nie żyje, prawda? Tak jak jest kraj o nazwie Finlandia”. Inne klipy pokazują również strzelaniny i ucieczkę przed policją z Vice City.

Take-Two Interactive już zaczęło przesyłać żądania usunięcia wielu osób GTA 6 Filmy wideo przesłane do YouTube, a wiele z nich brzmi teraz: „Ten film wideo nie jest już dostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Take-Two Interactive.” Jednak kilka nadal pozostaje online.

READ  Funkcja ukrytych par aplikacji w Androidzie 12 jest niekompletna, ale obiecująca

Wszystkie wyciekające filmy i obrazy pochodzą wyraźnie z wersji alfa gry i wydaje się, że jest to niedokończona wersja rozwojowa używana przez deweloperów do testowania niektórych aspektów gry. Chociaż nie mamy pojęcia ani potwierdzenia, ile lat ma ten materiał filmowy ani jak daleko w rozwoju jest Rockstar, GTA6 jest jeszcze daleko i prawdopodobnie pojawi się dopiero pod koniec 2024 lub na początku 2025. Jednak te nowo ujawnione filmy i zrzuty ekranu potwierdzają różnorodne informacje o lokalizacji i postaciach w grze.

Podobała Ci się historia Grand Theft VI? Sprawdź niektóre z naszych innych ostatnich relacji z GTA 6:


PRACOWNICY

Shubhendu Vatsa

Shubhendu Vatsa jest doświadczonym reporterem specjalizującym się w grach wideo, eSportach i technologiach. Absolwent BTech IT, Shubhendu pisał wcześniej dla publikacji opartych na rozrywce, takich jak GiveMeSport, Touch, Tap, Play, Attack of the Fanboy, EssentiallySports, Twinfinite i The Load Out.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.