Connect with us

technologia

Użytkownicy Androida odczują znaczny rozwój sztucznej inteligencji w nadchodzących miesiącach

Published

on

Użytkownicy Androida odczują znaczny rozwój sztucznej inteligencji w nadchodzących miesiącach

Co musisz wiedzieć

  • Google wprowadza oprogramowanie, które umożliwi użytkownikom wykrywanie w czasie rzeczywistym nieznanych połączeń phishingowych/spamowych i ostrzeganie ich, aby zakończyli połączenie przed ujawnieniem danych osobowych.
  • Circle to Search będzie teraz w stanie rozwiązywać złożone problemy matematyczne i fizyczne, udostępniając proces krok po kroku i przykłady, które pomogą użytkownikowi lepiej zrozumieć pojęcia.
  • Istniejąca funkcja Talk Back może teraz zapewniać dokładne opisy obrazów udostępnianych przez znajomych lub rodzinę.
  • Gemini ma wyświetlać się w innych aplikacjach, gdy zajdzie taka potrzeba, pomagając użytkownikom tworzyć obrazy, które można umieścić w Gmailu, Wiadomościach Google lub innych aplikacjach.
  • Nowy Gemini 1.5 może także udostępniać więcej informacji o filmach z YouTube po wstrzymaniu ich za pomocą opcji „Opublikuj ten film”.

Sztuczna inteligencja była głównym tematem tegorocznej konferencji Google I/O do tego stopnia, że ​​podczas całej prezentacji użyto jej 121 razy. Ponieważ sztuczna inteligencja stanowi obecnie serce większości urządzeń i systemów operacyjnych z Androidem, oto niektóre z nowych aktualizacji szczegółowo omówionych podczas tegorocznego wydarzenia jest skierowany do użytkowników Androida.

Jedną z rzeczy, które zauważyliśmy w tegorocznym I/O, najbardziej przydatnym dodatku dla telefonów z Androidem, jest wykrywanie oszustw typu phishing.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *