Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Mecz Ukraina vs Polska charytatywny mecz piłki nożnej na stadionie Weston Homes rozegrany przez Peterborough United w celu zbiórki pieniędzy dla ofiar konfliktu

Published

on

Stadion Weston Homes w Peterborough United.

W najbliższą sobotę (21 maja) na stadionie Peterborough United odbędzie się mecz charytatywny, aby zebrać fundusze dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Mecz charytatywny zmierzy ukraińskiego XI z polską XI, aby symbolizować jedność między dwoma krajami – szacuje się, że ponad 3 miliony uchodźców szukało schronienia w Polsce od czasu rosyjskiej inwazji w lutym – i zebrać pieniądze na organizację charytatywną Wspieraj Świat.

Organizacja charytatywna została założona przez znanego szefa kuchni i restauratora Damiana Wawrzyniaka wraz z Klaudią Zalusznieweską, Danem Zenchukiem, Andrzejem Szymczakiem i Darrenem Ferredayem, aby pomagać potrzebującym w czasach kryzysu zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Zarejestrować do naszego codziennego biuletynu

Organizacja charytatywna była szczególnie wpływowa w zbieraniu funduszy i dostarczaniu bezpośrednio na front na Ukrainie od początku inwazji.

Damian sponsoruje polską drużynę za pośrednictwem swojej firmy House of Feasts w Eye Green i zapowiedział, że będzie odgrywał rolę w grze, podczas gdy Dan będzie sponsorował ukraińską drużynę za pośrednictwem swojej firmy Danzen Logistcs. Folgate Legal sponsoruje również całe wydarzenie.

Bilety na grę kosztują 5 funtów, a wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze wspieranie działalności charytatywnej.

READ  Polscy historycy rozwiązują 80-letnią zagadkę wojennych graffiti w rezydencji w Essex | Polska
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.