Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Cheshire: Firma przejmuje rekrutację do elektrowni w Polsce

Published

on

Cheshire: Firma przejmuje rekrutację do elektrowni w Polsce

Talascend International to agencja rekrutacyjna z siedzibą w Birchwood, działająca w sektorach nauk przyrodniczych, prawa, infrastruktury kolejowej oraz energetyki i energetyki.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań w zakresie kadr inżynieryjnych, Talascend został partnerem rekrutacyjnym dla projektu elektrowni jądrowej w Warszawie.

„Nasza nominacja na głównego partnera rekrutacyjnego dla przełomowego projektu energetyki jądrowej w Polsce jest świadectwem reputacji firmy Talascend w zakresie doskonałości i naszego zaangażowania w sektor energetyczny” – powiedział Lewis Trow, dyrektor zarządzający Talascend International.

Oczekuje się, że projekt będzie trwał osiem lat, a Talascend będzie nadzorować rekrutację wielu stanowisk, które będą miały kluczowe znaczenie dla powodzenia elektrowni.

Role te obejmują inżynierię, zarządzanie projektami, wiedzę specjalistyczną w zakresie bezpieczeństwa, stanowiska techniczne i funkcje administracyjne.

„Jesteśmy podekscytowani tym partnerstwem i szansą, jaką niesie za sobą wspieranie inicjatyw w zakresie czystej energii” – powiedział David Robertson, dyrektor zarządzający First Recruitment Group, spółki matki Talascend.

„Ta współpraca nie tylko podkreśla wiedzę Talascend w zakresie pozyskiwania talentów, ale także stanowi znaczący krok naprzód w naszych strategicznych planach rozwoju”.

READ  Hurkacz składa Wimbledonowi obietnice pomocy dla Ukrainy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *