Connect with us

Sport

McNally pokonuje 3 przeciwników o 59 miejsce w Ohio House | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie personelu / R. Michael Semple Lauren McNally, która ubiega się o miejsce w 59. dzielnicy domów w Ohio, trzyma swoją dwuletnią córkę Brigid podczas rozmowy z wieloletnim przyjacielem i zwolenniczką Liberty Kelly Sandy we wtorek wieczorem, kiedy pojawiły się wyniki wyborów.

Radna z Youngstown, Lauren McNally, wygrała czteroosobowe prawybory Demokratów o miejsce w 59. dzielnicy domów w Ohio, a dwóch niezależnych czekało, by zakwestionować ją w wyborach powszechnych 8 listopada.

McNally, D-5th Ward, otrzymał około 56 procent głosów, podczas gdy Ronald Shadd, były członek rady szkolnej w Youngstown, zajął drugie miejsce z około 30 procentami, według nieoficjalnych danych ze szkoły podstawowej we wtorek. John Dyce z Hanoverton i Wayne Penny Jr. zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

„To był dziwny cykl wyborczy, w którym było tyle zamieszania co do dat, dzielnic i wyborców, ale kontynuowałem, ponieważ chciałem przekazać moje przesłanie” – powiedział McNally. „Tak się cieszę, że wyborcy mnie poparli”.

McNally powiedziała, że ​​nie jest zaniepokojona posiadaniem niezależnych pretendentów w wyborach 8 listopada.

„Nie ma znaczenia, kto występuje przeciwko mnie”, powiedziała. „Miałem wcześniej opór. Będę ciężko biec i rozpowszechniać moje przesłanie i mam nadzieję, że ludzie nadal będą z nim rezonować i będą mieli we mnie wiarę”.

McNally zasiada w radzie miasta od stycznia 2016 r.

Jeśli zostanie wybrana w listopadzie, McNally powiedziała, że ​​jej głównymi priorytetami będzie współpraca ze szkołami, aby zapewnić im narzędzia do prawidłowego kształcenia uczniów, współpraca z grupami quasi-publicznymi w celu napędzania rozwoju gospodarczego oraz różnymi podmiotami, które łączą się, aby pracować na rzecz rozwoju infrastruktury regionalnej.

Shadd spędził osiem lat w radzie szkolnej w Youngstown, zanim przegrał z reelekcji na trzecią czteroletnią kadencję w 2021 roku.

„Chcę podziękować wszystkim za przybycie i głosowanie” – powiedział Shadd. „Cieszę się, że z pomieszanym okręgiem i głosami ludzie wyszli i skorzystali ze swojego prawa do głosowania. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z ludzi, którzy mnie wspierali. Mają wizję lepszej doliny”.

READ  Anglia vs. Albania (28 marca 2021): kanał telewizyjny, transmisja na żywo, jak oglądać kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA w Europie

Dyce, emerytowany pracownik US Postal Service, przegrał we wtorek swój trzeci wyścig Ohio House. Został pokonany przez miejsce w mocno republikańskim hrabstwie Columbiana w 2016 i 2018 roku.

Penny po raz pierwszy startowała w wyborach.

Dzielnica faworyzuje Demokratów o 3 procent w oparciu o partyzanckie ogólnokrajowe wzorce głosowania w wyborach w ciągu ostatniej dekady.

Jednak żaden Republikanin nie ubiegał się o miejsce przed terminem rejestracji 2 lutego, ponieważ bilet do Izby Reprezentantów do tego czasu dawał Demokratom większą przewagę.

Premiera stanowych miejsc ustawodawczych została zaplanowana na 3 maja, ale została przełożona na wtorek. Dzieje się tak po tym, jak Sąd Najwyższy stanu Ohio odrzucił mapy Komisji Okręgowej stanu Ohio pięć razy, twierdząc, że są one niezgodne z konstytucją i niesprawiedliwie faworyzują Republikanów.

Chociaż sąd stanowy wyrzucił karty pięć razy, w maju panel federalny zgodził się na użycie piątego zestawu kart – który ma dokładne limity jako trzeciego zestawu – tylko w tych wyborach.

Ta trzecia mapa znacząco zmieniła linie dla 59. dzielnicy domów.

Nowa dzielnica obejmuje Youngstown, Beloit, Coitsville, Ellsworth, Polska, Sebring, New Middletown, North Lima, Smith, Washingtonville, Goshen, Green, Beaver i Springfield oraz cztery miasteczka w północno-zachodnim hrabstwie Columbiana.

Dwóch niezależnych kandydatów zgłoszonych w poniedziałkowym terminie czeka na potwierdzenie przez Radę Wyborczą hrabstwa Mahoning.

Nominowani to powiernik społeczności polskiej Eric Ungaro i mieszkaniec New Springfield Greg Beight, właściciel firmy handlowej Masternick-Courtney w Girard.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.