Connect with us

technologia

D3 Publisher i Shade ogłaszają grę akcji walki mieczem SAMURAI MAIDEN na PS5, PS4, Switch i PC

Published

on

D3 Publisher i Shade ogłaszają grę akcji walki mieczem SAMURAI MAIDEN na PS5, PS4, Switch i PC

Wydawca D3 i deweloperzy Cień ogłosili walkę na miecze gra akcji SAMURAJSKA DZIEWCZYNA do PlayStation 5, PlayStation 4, Przełącznikoraz komputer osobisty (parowy). Zostanie uruchomiony na całym świecie tej zimy.

SAMURAJSKA DZIEWCZYNA podąża za studentką Tsumugi Tamaori, która zostaje wezwana podczas snu do Ery Sengoku, gdzie musi połączyć siły z nowymi przyjaciółmi i wykorzystać swoje umiejętności miecza, aby pokonać nieumarłe zło odkryte w Świątyni Honnoji.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem D3 Publisher:

SAMURAJSKA DZIEWCZYNA opowiada historię licealisty, który zasypia po nudnym dniu zajęć z historii i budzi się obok historycznej postaci Nobunagi Ody, znanej jako pierwszy wielki unifikator w Japonii. Oboje znajdują się w płonącej świątyni Honnoji, gdzie otworzył się podziemny świat. Po nauczeniu się sztuki szermierki jako hobby, Tsumugi zostaje nagle wystawiona na próbę w prawdziwej walce, gdy zdesperowana Nobunaga Oda obdarowuje ją złym Strażniczym Ostrzem, która wkracza do podziemi, aby położyć kres tragedii. Nawet Tsumugi, niewątpliwie biedny student historii, rozpoznaje Odę jako bohaterkę okresu Sengoku i rozumie, że musi stawić czoła tej dziwacznej okazji.

w SAMURAJSKA DZIEWCZYNA, gracze mogą spodziewać się rzezi hord nieumarłych wrogów potężnym mieczem Tsumugi. Dzięki stylowym atakom combo i potężnym kontratakom Tsumugi jest dobrze przygotowana do zabijania grup zombie i twardzieli bossów – ale jako współczesna uczennica nie jest w stanie wydostać się z podziemi!

Jednak Tsumugi nie jest SAMURAJSKA DZIEWCZYNAJedyny wojownik: Spotyka trzech przyjaznych ninja w świątyni Honnoji znanej jako The Gokage, którzy postanawiają z nią stawić czoła podziemiom. Gokage składa się z Iyo, ciężko pracującego ninja z różnymi narzędziami, Hagane, starszego ninja z mechanicznym ciałem oraz Komimi, dżina z unikalnym jutsu. Podczas całej podróży zespół będzie się kłócić, śmiać i walczyć ramię w ramię, tworząc po drodze nowe więzi.

Podczas swojej podróży gracze mogą korzystać z „Systemu Gokage”, który pozwala na szybkie połączenie stylu miecza Tsumugi i potężnego ninjutsu The Gokage. Od siejących i dźgających ataków samurajów po druciane ramiona ninja, mroźne yin-yang jutsu i różne ataki kunai, gracze mogą używać tych dwóch rodzajów ataków, aby przebić się przez hordę nieumarłych wrogów.

Ponadto drużyna ma do odblokowania specjalne umiejętności: kiedy duchy Tsumugi i The Gokage są podniesione, mogą odblokować te umiejętności, zamykając usta. Muszą jednak budować wzajemne zaufanie, zanim te specjalne połączone zdolności będą mogły zostać wyzwolone w bitwie.

Przebij się przez zło okresu Sengoku, budując relacje z Dziewicami Sengoku, gdy świątynia płonie. Samuraj kroi, podczas gdy ninja rzucają kośćmi, by zniszczyć podziemie Świątyni Honoji — czy będą w stanie napisać historię od nowa?

A oto kilka dodatkowych szczegółów na temat wydawcy wersji azjatyckiej Rozrywka w Clouded Leopard:

Na około

Najlepsze kwiaty to kwiaty wiśni, a najlepszym samurajem jest JK! Pokonaj potwory Walczących Królestw w stylowej akcji walki na miecze!

Duszący czarny dym z płonącej świątyni. FuriaKrzyki żołnierzy odbijają się echem w świętych miejscach. A brodaty mężczyzna przed tobą to nikt inny jak… Oda Nobunaga?!

Samurai JK, mistrz szermierki, zostaje wezwany do Świątyni Honnōji podczas Okresu Walczących Królestw! Ona i jej dziewczęta ninja muszą wejść do podziemi świątyni, opanowanej przez mieszkańców piekła!

System Straży Cienia łączy umiejętności miecza Samuraja JK z Nunjutsu Dziewic Ninja, aby unicestwić ich wrogów. Ekscytujące bitwy toczą się, gdy trenujesz swoją drużynę w sztuce całowania, Kuchizuke no Jutsu i nie tylko!

Zabij demony z okresu Walczących Królestw i stwórz więź z pięknymi dziewczynami w zupełnie nowej grze akcji walki na miecze dla dziewczyn!

prolog

Nobunaga Oda, Incydent w Honnoji w 1582…1582…?

Samotna w swojej klasie po szkole, Tsumugi studiuje Tamaori podczas pobytu w więzieniu. Historia nie jest jej mocną stroną. Szczególnie nie lubi pamiętać dat.

„Cieszę się, że nie urodziłam się w okresie Walczących Królestw” – mruczy do siebie. Każda strona w niej
Podręcznik w tym czasie w historii jest zaśmiecony opowieściami o bitwach.

To ostatnie wyraźne wspomnienie Tsumugi, zanim zemdleje…

Kiedy się budzi, nie jest już w klasie, ale w płonącej świątyni: Honoji.

„Jeśli nie chcesz umrzeć, musisz walczyć” – powiedział brodacz, który nazywał siebie Nobunaga Oda. Jednak Tsumugi nie może powiedzieć, czy jest to prawdziwa Nobunaga Oda, ponieważ jest to jedyny obraz w książkach historycznych
są drzeworyty.

Do świątyni wlewa się horda szkieletów. Tsumugi otrzymuje długi japoński miecz. To nie była fałszywa, jak ta z treningu szermierki. To był prawdziwy miecz.

„Wygląda na to, że nie mam wyboru! Jeśli będę musiał walczyć, będę walczył z całej siły!”

2 czerwca 1582, Incydent w Honoji. W ostatnich dniach Ody Nobunagi, bohaterki Okresu Walczących Królestw, do walki zostaje rzucona dziewczyna o imieniu JK. To może nieco urozmaicić podręczniki historii…

O azjatyckiej zlokalizowanej wersji

Wersja zlokalizowana w Azji na wszystkie platformy zawiera napisy w pięciu językach (tradycyjny chiński, uproszczony chiński, koreański, angielski i japoński), które spodobają się graczom na całym świecie.

Sprawdź zwiastun ogłoszenia poniżej. Sprawdź pierwsze zrzuty ekranu w galerii. Odwiedź oficjalną stronę tutaj: język angielski, język japoński.

READ  Najnowszą pasją nastolatków TikTok jest oprogramowanie dla przedsiębiorstw

ogłosić zwiastuny

język angielski

język japoński

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *