Connect with us

Świat

Mark Fuhrman odkrywa nowe szczegóły nierozwiązanych spraw Natalee Holloway, Boba Crane’a

Published

on

Mark Fuhrman odkrywa nowe szczegóły nierozwiązanych spraw Natalee Holloway, Boba Crane’a

W roku 2005 Natalee Holloway stała się powszechnie znana po zniknięciu podczas wycieczki maturalnej na Arubę. Jej tragiczna historia porwała cały naród i zdominowała nocne wiadomości. Wkrótce pojawili się podejrzani, ale nie było żadnych fizycznych dowodów – ani ciała.

16 lat później jej przypadek nadal tajemniczy świat. Teraz były detektyw i detektyw z Departamentu Policji w Los Angeles Fox Nation jest gospodarzem Marka Fuhrmana zagłębia się w szczegóły jeden z najbardziej znanych amerykańskich sekretów kryminalnych mając nadzieję na znalezienie odpowiedzi, których inni nie mieli.

Fuhrman pojawił się we wtorek w Fox News ” „Fokus Faulknera” Omów historię Hollowaya z prowadzącym Harris Faulkner Zwróć uwagę, że w swoim ostatnim sezonie „ujawnił kilka rzeczy na temat sprawy” „Pamiętniki Fuhrmana”. Sama Faulkner ma związek ze sprawą, ponieważ była jednym z pierwszych reporterów, którzy usiedli z matką Natalee Holloway po zniknięciu jej córki.

„Mark, ty i ja mamy coś wspólnego – i to jest link do tej sprawy. Więcej niż ciekawość, ale po tym, jak za nim poszliśmy”. Powiedział Faulker. – W końcu odkryłeś pewne rzeczy, o których nawet ci z nas, którzy na tym utknęli, nie wiedzieli.

Fuhrman, który udał się na Arubę na Raportowanie Fox Nation, stwierdził, że sprawa Natalee Holloway od początku była „skompromitowanym dochodzeniem”.

Jednak według Fuhrmana nie była to jedyna nierozwiązana tajemnica, która została źle potraktowana.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ DO FOX NATION

1978 Amerykański aktor, osobowość radiowa iBohaterowie Hogana„Gwiazda Bob Crane” został pobity na śmierć w swoim domu w Scottsdale w Arizonie, pozostawiając żonę, pięcioro dzieci i wątpliwy spadek.

Chociaż morderstwo Crane’a zszokowało Hollywood, jego wcześniej niekwestionowany wizerunek gwiazdy podobno był zagrożony przez podejrzenie jego śmierci – i wynikające z tego rewelacje dotyczące jego życia osobistego.

READ  Kariera Hollyanne Milley rozwija się wraz z zakończeniem małżeństwa jej męża

„Jego reputacja i rozgłos poprzedzały jakiekolwiek dochodzenie” – powiedział Furhman, który wskazał, że jego status społeczny spowodował, że Departament Policji Scottsdale źle zajął się tą sprawą.

„Od samego początku było to kompletnie nieudane… prawdopodobnie dlatego, że był celebrytą i wszystko, co robił, zastraszyło ich”.

Ekskluzywne nowe szczegóły dotyczące zniknięcia Natalee Holloway Sprawdź sezon 6 Fox Nation’sPamiętniki Fuhrmana,wśród innych głośnych powieści kryminalnych, takich jak Bob Cranes i nie tylko.

Fox Nation Programy można oglądać na żądanie i za pośrednictwem aplikacji na urządzenie mobilne, ale tylko dla abonentów Fox Nation. Idź do Fox Nation Rozpocznij bezpłatny okres próbny i sprawdź obszerną bibliotekę swoich ulubionych osobowości Fox News.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *