Connect with us

technologia

Fani horroru mówią, że stworzyliśmy ten Conjuring 3 Shot

Published

on

Wspomniany strzał pojawia się około półtorej minuty później zwiastun za „The Conjuring: The Devil zmusił mnie do tego”. W scenie Lorraine Warren (Vera Farmiga) bada demoniczną obecność w lesie, gdy nagle zachodzi słońce. Potem zza drzewa wyłania się przerażająca ręka i drapie się po korze. Czy to wiedźma Najprawdopodobniej.

Ten strzał był przypomnieniem Recompensor U / DrimboTangus Kolejne ujęcie z polskiego horroru „Dziś nikt nie śpi w lesie” z 2020 roku, opowiadającego o grupie uzależnionych od technologii nastolatków, którzy gubią się w lesie z kilkoma psychopatycznymi mutantami i muszą przeżyć bez swojego smartfona. Po nieco ponad 21 minutach główna bohaterka Zosia (Julia Wieniawa-Narkiewicz) odkrywa niesamowitą rękę, która sięga po drzewo. („Ale czy drzewo nie jest za małe, aby ukryć osobę?” Pytasz. Tak, tak, jest).

Nie wiadomo, czy „The Conjuring 3” celowo zapożyczył to nagranie z „Nobody Sleeps in the Woods Tonight”, czy też jest to tylko zbieg okoliczności. Ale to ciekawe, że ktoś w ogóle to zauważył. Teraz, gdy żyjemy w świecie z wieloma światowymi sieciami transmisji strumieniowej, dostęp do międzynarodowych tytułów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. To sprawia, że ​​filmowcom coraz trudniej jest „pożyczać” nagrania bez zauważenia. Następnym razem, gdy reżyser wielkobudżetowego amerykańskiego thrillera naśladuje mniejszy tytuł międzynarodowy, ktoś prawdopodobnie zwróci na to uwagę.

READ  Oprogramowanie Guidewire: trzy strategie innowacji w Europie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *