Connect with us

technologia

Mapa witryny Apple Store jest niedostępna: nowy iPad Pro, iMac i nie tylko są oczekiwane podczas imprezy Spring Loaded

Published

on

Plik Strona mapy witryny Apple Store obecnie wyświetla ikoniczny komunikat „Zaraz wracam”. W przeciwieństwie do poprzednich wydarzeń, główne strony pamięci nie zawiodły (a przynajmniej jeszcze się nie skończyły).

Niedostępna mapa witryny była pierwszą zauważone przez The 8-Bit. Jest prawdopodobne, że wkrótce nastąpi reszta biznesu. Wydarzenie Apple Spring Loaded rozpoczyna się dziś o godzinie 10:00 czasu pacyficznego. Oczekujemy aktualizacji dla linii iPad Pro i iMac. Inne plotki dotyczyły wprowadzenia długo oczekiwanych trackerów AirTags, aktualizacji dla tańszego iPada i iPada mini oraz nowej usługi subskrypcji dla Podcastów +.

Zazwyczaj Apple usuwa wszystkie strony zakupów w sklepie internetowym w dni wydarzeń. Jednak w tej chwili dostępne są strony zakupów urządzeń Apple, takich jak iPhone i Mac. To tylko mapa witryny, która jest obecnie niedostępna. Spodziewamy się, że reszta strony podąży za tym w ciągu najbliższej godziny.

Jako zabawny punkt historyczny, był czas, kiedy Apple zapomniał usunąć mapę witryny. Spowodowało to jeden dość żenujący wyciek tegorocznych zapowiedzi, a mianowicie iPhone XS i Apple Watch Series 4.

W tym kwietniowym wydarzeniu spodziewamy się znaczących aktualizacji w linii iPadów Pro. IPad Pro 2021 ma zaktualizowane procesory i port USB-C Thunderbolt. Oczekuje się, że większy 12,9-calowy iPad Pro będzie wyposażony w nowy mini-wyświetlacz LED, który zapewnia lepszy kontrast i wyższy poziom jasności.

Wielu spodziewa się również, że na tym wydarzeniu zostaną zaprezentowane komputery iMac firmy Apple Silicon. Uważa się, że te komputery iMac charakteryzują się radykalnym przeprojektowaniem obudowy z cieńszymi ramkami i płaskimi bokami, a ponadto działają na najnowszym niestandardowym układzie krzemowym procesora / karty graficznej firmy Apple.

Mówi się również, że uruchomił AirTags, długo oczekiwanego konkurenta Apple do śledzenia płytek. Widzieliśmy już Pojawi się więcej akcesoriów AirTags przed rozpoczęciem imprezy.

READ  Aktualizacja Microsoft we wtorek, luty 2021 r. - Krebs on Security

iOS 14.5 w końcu otrzyma również datę premiery, co może wiązać się z nowymi ogłoszeniami dotyczącymi usług. za Podcast + usługa subskrypcji to jedna z ostatnich plotek na stole.

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *