Connect with us

Sport

7 kolejnych indyjskich bokserów w półfinale młodzieżowych światów

Published

on

Babyrojisana Chanu wygrała z broniącym tytułu Alexasem Kubicką, gdy siedmiu indyjskich bokserów weszło do półfinału na Mistrzostwach Świata Młodzieży Mężczyzn w Kielcach.

Razem z Chanu (51 kg), Arundhati Choudhary (69 kg), Sanamacha Chanu (75 kg), Ankit Narwal (64 kg), Vishal Gupta (91 kg), Bishwamitra Chongtham (49 kg) i Sachin (56 kg) zabezpieczone co najmniej jeden brązowy, awansując do finałowej czwartej etapu siódmego dnia zawodów.

Po potwierdzeniu siedmiu kolejnych medali, 20-osobowemu kontyngentowi indyjskiemu zagwarantowano teraz 11 medali z aktualnych mistrzostw.

Wcześniej Vinka, Alfiya, Gitika i Poonam doszli do półfinałów szóstego dnia.

W starciu dwóch mocnych złotych kandydatek w kategorii do 51 kg kobiet, młodzieżowa mistrzyni Azji Chanu wykazała się świetną taktyką.

Nie pozwoliła swojej polskiej przeciwniczce Kubickiej na zdobycie żadnego punktu, co przegrała 5-0. Bokser Manipuri zmierzy się teraz z Lucią Ayari z Włoch.

Arundhati i Sanamacha również zdominowali ćwierćfinały. Podczas gdy Arundhati pokonał Ukrainkę Annę Sezko 5: 0, Sanamacha wysłał Rosjankę Margaritę Zuevę z sędzią, który przerwał rywalizację w drugiej rundzie.

W kategorii mężczyzn azjatycki mistrz juniorów Bishwamitra i srebrny medalista młodzieżowych mistrzostw Azji Narwal również spełnili oczekiwania i odnieśli łatwe zwycięstwo 5: 0 przeciwko Serbowi Omerowi Ametovicowi i Brazylijczykowi Ezequiel Da Cruz.

Manish (75 kg) i Sumit (69 kg) byli jedynymi indyjskimi bokserami, którzy ponieśli porażki w ćwierćfinale.

Z siedmioma kobietami w półfinale, Indie zajmują pierwsze miejsce w tabeli obok Rosji, a większość bokserów kwalifikuje się do czterech ostatnich etapów.

Jeśli chodzi o mężczyzn, Indie są czwarte z czterema bokserami w półfinale. PTI PDS PDS AT AT

READ  Alex Eala odpadł w ćwierćfinale z Francją
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *