Connect with us

Sport

Oto Twój praktyczny przewodnik po oglądaniu sportu w telewizji w tym tygodniu

Published

on

PONIEDZIAŁEK (22 marca)

BASEN Premier Sports 13:00 – 17:00
Milton Keynes Liga mistrzowska

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 12.30
Newport Mistrzostwa Tour

CRICKET BT Sport 1 od godz. 13:45
1 test, D2 Indie Zachodnie a Sri Lanka

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.05
Scena 1 Wycieczka po Katalonii

RUGBY RTE 14: 00–21: 00
analiza W głowę

AFL TG4, od 19.30 do 7.55
Najważniejsze Kobiety AFL

RUGBY TG4 od 19:55
Premier Sports 2 od 19:30
20:00 Pro14: Scarlets kontra Connacht

RUGBY eir Sports 2 od 19:55
20:00 Pro14: Cardiff Blues kontra Edynburg

WTOREK (23 marca)

CRICKET BT Sport 2 od godz. 0.45
2. ODI Nowa Zelandia a Bangladesz

NBA Sky Sports Arena od 1 w nocy
Milwaukee Pacers @ Bucks

Cricket Sky Sports Cricket od 7.30 rano
1. ODI Indie kontra Anglia

GOLF Sky Sports Golf, godz. 10-15
Karen CC Kenya Savannah Classic

BASEN Premier Sports 13:00 – 17:00, 18:00 – 23:00
Milton Keynes Liga mistrzowska

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 12.30
Newport Mistrzostwa Tour

CRICKET BT Sport 1 od godz. 13:45
1. test, D3 Indie Zachodnie a Sri Lanka

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.05
Poziom 2 Wycieczka po Katalonii

NBA Sky Sports Arena od 23:30
Nowy Orlean Lakers @ Pelicans

ŚRODA (24 marca)

GOLF Sky Sports Golf, godz. 10-15
Karen CC Kenya Savannah Classic

PIŁKA NOŻNA BT Sport 2 od godz.11.15
Ćwierćfinały Ligi Mistrzów Kobiet
11.30 rano Barcelona kontra Manchester City
16:00 Chelsea kontra Wolfsburg

BASEN Premier Sports 13:00 – 17:00, 18:00 – 23:00
Milton Keynes Liga mistrzowska

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 12.30
Newport Mistrzostwa Tour

CRICKET BT Sport 1 od godz. 13:45
1. test, D4 Indie Zachodnie a Sri Lanka

KOLARSTWO Eurosport 2, 14: 00-16: 15
Wyścig jednodniowy Bruges-De Panne

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.05
poziom 3 Wycieczka po Katalonii

GOLF Sky Sports Golf od 15:00 do północy
Teksas WGC – Matchplay Championship

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Football od godziny 16:55
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Turcja kontra Holandia

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Estonia kontra Czechy
19:45 Cypr na Słowacji
19:45 Finlandia kontra Bośnia i Hercegowina
19:45 Gibraltar kontra Norwegia
19:45 Łotwa w Czarnogórze
19:45 Słowenia w Chorwacji

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Zwei od 19:00
Sky Sports Football Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Portugalia kontra Azerbejdżan

FOOTBALL RTE 2 od 19:00
Sky Sports Football od 19:00
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Serbia kontra Republika Irlandii

SOCCER Sky Sports Main Event od 19:00
S4C od 19:25
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Belgia kontra Walia

READ  Conor Benn: Josh Kelly może przegrać z Davidem Avanesyanem

Piłka nożna Sky Sports Premier League od 19:30
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Francja kontra Ukraina

FOOTBALL RTE 2, godz. 22.10 – 23.20
Część 1 z 2 Chłopcy ubrani na zielono

RUGBY BBC 2, od 23:30 do 12:30
Najważniejsze 14 grudnia

CZWARTEK (25 marca)

NBA Sky Sports Arena od godz.
Salt Lake City Networks @ Jazz

GOLF Sky Sports Golf, od 9:30 do 14:00
Karen CC Kenya Savannah Classic

BASEN Premier Sports 13:00 – 17:00, 18:00 – 23:00
Milton Keynes Liga mistrzowska

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 12.30
Newport Mistrzostwa Tour

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 13.30
Mistrzostwa Europy U21
Godzina 14 Anglia kontra Szwajcaria

CRICKET BT Sport 1 od godz. 13:45
1. test, D5 Indie Zachodnie a Sri Lanka

GOLF Sky Sports Golf, godz.14: 15 – północ
Teksas WGC – Matchplay Championship

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.05
Poziom 4 Wycieczka po Katalonii

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Bułgaria kontra Szwajcaria
19:45 Andora kontra Albania
19:45 Węgry kontra Polska
19:45 Mołdawia a Wyspy Owcze
19:45 Hiszpania kontra Grecja
19:45 Szwecja kontra Gruzja

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Football od godziny 16:55
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Izrael przeciwko Danii
19:45 Włochy kontra Irlandia Północna

KOLARSTWO Eurosport 1, 17:30 – 19:00
Jednodniowy wyścig kobiet Bruges-De Panne

Piłka nożna Sky Sports Premier League od 19.40.
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Niemcy kontra Islandia

SOCCER Sky Sports Main Event od 19:00
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Szkocja kontra Austria

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Zwei od 19:00
UTV od 19:15
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Anglia kontra San Marino

CRICKET BT Sport 2 od 21.30
3. ODI Nowa Zelandia a Bangladesz

PIŁKA NOŻNA BBC 2, od 22:30 do 23:10
Najważniejsze Włochy kontra Irlandia Północna

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Two, godz. 22:00 do 23:00
UTV, godz. 22.45 do 23.55
Najważniejsze Kwalifikacje do Mistrzostw Świata

PIĄTEK (26 marca)

NBA Sky Sports Mix od 2:00
THE 76ers @ Lakers

CRICKET Sky Sports Cricket od 7.30
2. ODI Indie kontra Anglia

F1 Sky Sports F1 od godziny 11:00
Odrobić Grand Prix Bahrajnu

BASEN Premier Sports 13:00 – 17:00, 18:00 – 23:00
Milton Keynes Liga mistrzowska

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00, 18.45 – 12.30
Newport Mistrzostwa Tour

GOLF Sky Sports Golf, godz.14: 15 – północ
Teksas WGC – Matchplay Championship

READ  Polska - Ukraina: Jerzy Brzęczek ostro po trawie na Stadionie Śląskim

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.05
Poziom 5 Wycieczka po Katalonii

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od 17:30
18:00 SL: St. Helens kontra Czerwone Diabły z Salford
20:15 Leigh Centurions kontra Wigan Warriors

BOXES BT Sport 1 od godz.
Londyn Akeem Ennis-Brown kontra Sam Maxwell

RUGBY BT Sport 2 od 19:00
19:45 EP: Gloucester kontra Exeter Chiefs

FOOTBALL RTE 2 od 19:30
Airtricity League Premier Division
19:45 Waterford kontra Sligo Rovers

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 19:30
19:45 L1: Oxford United przeciwko Lincoln City

RUGBY Virgin Media One i BBC
Sześć narodów
20:00 Francja w Szkocji

NBA Sky Sports Mix od 23:30

Milwaukee Celtics @ Bucks

SOBOTA (27 marca)

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 11.30
Południe L2: Forest Green Rovers 12:00 Bolton Wanderers

PIŁKA NOŻNA BBC 1, od 12:00 do 12:30
zapowiedź Koncentracja na piłce nożnej

F1 Sky Sports F1 od 11.45 rano
Ćwicz i kwalifikuj się Grand Prix Bahrajnu

GOLF Sky Sports Golf, od 12.30 do 22.00
Teksas WGC – Matchplay Championship

WYŚCIGI KONNE UTV, 13: 25-16: 00
Doncaster, Kempton Park i Newbury

RUGBY BT Sport 1 od 13.30
Godzina 14 EP: Bristol Bears versus Harlequins
16.30 godzina Osy kontra rekiny sprzedażowe

RUGBY eir Sport 1 od godziny 13:40
Premier Sports 1 od godz.
13:45 Pro14: Glasgow kontra Benetton

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Sport od 1.50 rano
Sky Sports Football Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 14 Rosja w Słowenii
Godzina 17 Norwegia kontra Turcja

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 14 Czarnogóra kontra Gibraltar
Godzina 17 Białoruś kontra Czechy
Godzina 17 Chorwacja kontra Cypr
19:45 Słowacja
Malta

KOLARSTWO Eurosport 1, 14.15-16.00
Poziom 6 Wycieczka po Katalonii

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od 14.30
15:00 SL: Wakefield Trinity kontra Leeds Rhinos
17:15 Katalońskie smoki kontra Hull KR

RUGBY TG4 od 16.20
Premier Sports 1 od 16:00
eir Sport 1 od 16:00
Finał Pro14
Godzina 17 Leinster kontra Munster

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 17:00
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Holandia kontra Łotwa
19:45 Czechy kontra Belgia

BOXES Sky Box Office od 18:00
Gibraltar Ted Cheeseman kontra James Metcalf
Chris Congo kontra Michael McKinson
Fabio Wardley kontra Eric Molina
Alexander Povetkin kontra Dillian Whyte

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Sport od 19:00
Sky Sports Football Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Serbia kontra Portugalia

BOXES BT Sport 1 od godz.
Londyn Willy Hutchinson kontra Lennox Clarke

READ  Zacznij szybko | Wiadomości, sport, praca

FOOTBALL RTE 2 od 19:00
Main Event Sky Sports od 19:30
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Republika Irlandii kontra Luksemburg

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Premier League od 19:55
Międzynarodowy
20:00 Walia kontra Meksyk

NIEDZIELA (28 marca)

CRICKET BT Sport 1 od godz. 0.30
1. T20 Nowa Zelandia a Bangladesz

NBA Sky Sports Arena od godz.
Nowy Orlean Mavericks @ Pelicans

UFC BT Sport 2 od godz.
Las Vegas Stipe Miocic w Francis Ngannou

CRICKET Sky Sports Cricket od 8.30
3. ODI Indie kontra Anglia

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena od południa
12.30 SL: Hull FC kontra Huddersfield Giants
14:45 Castleford Tigers kontra Wilki Warrington

KOLARSTWO Eurosport 1, 13.20-16.15
Wyścig jednodniowy Gent-Wevelgem

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Sport od 1.50 rano
Sky Sports Football od 1.55 rano
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 14 Kazachstan kontra Francja

RUGBY eir Sport 1 od 1.55 rano
Premier Sports 1 od 13.30
Godzina 14 Pro14: Dragons kontra Edynburg

RUGBY BT Sport 1 od godz.
15:00 EP: Leicester kontra Newcastle

PIŁKA NOŻNA BT Sport 3 od godz.
Super liga kobiet
14:30 Chelsea kontra Aston Villa

WYŚCIGI KONNE TG4, 14: 00-17: 55
Limerick i Naas

F1 Sky Sports F1 od 14:30
Sakhir Grand Prix Bahrajnu

GOLF Sky Sports Golf od 15:00 do północy
Teksas WGC – Matchplay Championship

FOOTBALL UTV od 16.10
Virgin Media Sport od 16:30
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Albania w Anglii

FOOTBALL Sky Sports Piłka nożna Czerwony przycisk
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Armenia na Islandii
Godzina 17 Dania
Moldova

19:45 Austria kontra Wyspy Owcze
19:45 Bułgaria kontra Włochy
19:45 Kosowo kontra Szwecja
19:45 Macedonia Północna kontra Liechtenstein
19:45 Polska kontra Andora
19:45 San Marino kontra Węgry
19:45 Szwajcaria kontra Litwa
19:45 Ukraina kontra Finlandia

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Premier League wg
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina 17 Gruzja kontra Hiszpania
19:45 Rumunia kontra Niemcy

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 17:00
Międzynarodowy
17:55 Irlandia Północna a Stany Zjednoczone Ameryki

MOTOGP BT Sport 2 od 17:30
Losail Grand Prix Kataru

NBA Sky Sports Arena od 18:00
Charlotte Suns @ Hornets

PIŁKA NOŻNA Virgin Media Sport od 19:30
Main Event Sky Sports od 19:30
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
19:45 Izrael w Szkocji

PIŁKA NOŻNA Sky Sports Piłka nożna od 19:30
Mistrzostwa Europy U21
20:00 Portugalia kontra Anglia

SOCCER UTV, od 22:30 do 23:40
Najważniejsze Gry międzynarodowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *