Connect with us

technologia

Gracz World of Warcraft osiąga 50 poziom bez opuszczania obszaru startowego

Published

on

Jedna z wielkich zalet jednego Gra MMORPG jest wyborem gracza, a czasami gracz World of Warcraft naprawdę rozszerza tę autonomię. Takiemu odważnemu poszukiwaczowi przygód udało się osiągnąć poziom 50 bez opuszczania swojego pierwszego obszaru, co wymagało więcej niż trochę poświęcenia i kilku robaków.

Nobb the Goblin nie opuścił jeszcze Kezan, wyspy, na której żyją gobliny Gra fantasy. Zamiast tego skupili się na stworzeniach i spotkaniach, które tam istnieją i stopniowo zwrócili się w stronę wielkiego 5-0. Zaczęło się od tunelowania robaków, z których dobre 5000 osiągnęło poziom 20, a następnie kolejne 10 z doświadczenia, które można mieć bez subskrybowania.

Gdy tylko zaczął się ukrywać, zaczął używać altów do wypełniania codziennych gazet, które miały wpływ na całe konto, i powoli karmił punkty Nobba, aby mu pomóc. Gobliny stają się hordą, gdy ukończysz główną linię zadań w Kezanie. Bez tego Nobb nie może wchodzić do lochów, PvP i tym podobnych. To jedyny skuteczny sposób na zdobywanie punktów doświadczenia, a teraz, gdy Nobb korzysta ze wszystkiego na poziomie 50, nawet z gazet codziennych, zwroty gwałtownie spadają.

W rozmowie z WoWheadwłaściciel zwrócił się z apelem do każdego, kto mógłby wiedzieć, jak dostać się na poziom 60 bez zajmowania eonów. Obecne tempo oznacza, że ​​osiągnięcie poziomu 51 zajmie kilka tygodni. „Jeśli ktoś zna inny sposób na zdobycie XP z altów, że wydobycie i ziołolecznictwo nie są możliwe”, powiedzieli o tym procesie nieco więcej, to byłoby wspaniale. „Możesz je znaleźć na Reddit.

World of Warcraft jest Oferuj urocze zwierzaki w zamian za darowizny dla Lekarzy bez Granic Na razie i chociaż nie możemy pomóc ci uzyskać poziomu 50 w pierwszym obszarze, mamy taki Instrukcje poziomowania WoW Classic do regularnej progresji.

READ  Według twórcy Terraria, Stadia będzie teraz nadal uruchamiać się po plucie z Google. • Eurogamer.net został naprawiony

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *