Connect with us

Sport

Wybór grupy E i grupy F w czwartek

Published

on

Wybór grupy E i grupy F w czwartek

Ostatnia runda meczów grupowych na Euro 2020 będzie kontynuowana we wtorek, kiedy grupy E i F zostaną zakończone. Mamy wskazówki dotyczące zakładów, których potrzebujesz w tych czterech grach, ponieważ teraz nieznacznie powiększyliśmy się o 60 typów w ponad 30 grach.

Z 16 drużynami awansującymi w turnieju 24-drużynowym, czterej najlepsi zdobywcy trzeciego miejsca z sześciu grup przeniosą się do K. Pod koniec środy dowiemy się, kim są te cztery drużyny z trzeciego miejsca i już wiemy, że Turcja, Rosja i Macedonia Północna nie zrobią postępu.

Wszystkie kursy są dostarczane przez BetMGM.

Tabela grupy EE

Szwecja, 4 punkty

Słowacja, 3 punkty

Hiszpania, 2 punkty

Polska, 1 punkt

Szwecja vs. Polska

Południe ET, ESPN2

Szwecja (+185)

Polska (+145)

Krawat (+240)

Szwecja jest w dobrej formie, aby awansować po zremisowaniu z Hiszpanią i pokonaniu Słowacji, podczas gdy Polska potrzebuje zwycięstwa, jeśli chce przejść do fazy pucharowej. Ta pilność jest powodem, dla którego preferowana jest tutaj Polska, mimo że jest na samym dole grupy. Szwecja grała do tej pory bardzo defensywną piłkę nożną i to się dla nich sprawdziło. Jak Polska je odblokuje? Polska pomoc i aktorzy drugoplanowi stojący za Robertem Lewandowskim sprawiają, że wahamy się z udziałem.

Powyżej poniżej: 2,5 gola

Oficjalny wybór

Krawat (+240)

Poniżej 2,5 gola (-150)

Odważny zakład

Gra powyżej 1-1 (+575)

Słowacja vs. Hiszpania

Południe ET, ESPN

Słowacja (+1 600)

Hiszpania (-500)

Krawat (+550)

Powyżej poniżej: 2,5 gola

Hiszpania zdominuje posiadanie piłki i będzie miała wiele dobrych szans na zdobycie bramki. Czy tym razem możesz z tego skorzystać? Hiszpania do tej pory nie zdobyła kapitału, zdobywając tylko jedną bramkę w dwóch meczach. Jeśli Alvaro Morata wystartuje i strzeli gola w środę, może otworzyć bramę. Słowacja spróbuje utrzymać przynajmniej jeden remis, ponieważ prawdopodobnie ujdzie im na sucho z czterema punktami. Ale jeśli Hiszpania zdobędzie gola na początku, Słowacja będzie musiała oglądać mecz.

Oficjalny wybór

Hiszpania (-500)

Poniżej 2,5 gola (+160)

Odważny zakład

Hiszpania wygrywa 2-0 (+500)

Tabela grupy F

Francja, 4 punkty

Niemcy, 3 punkty

Portugalia, 3 punkty

Węgry, 1 punkt

Niemcy vs Węgry

15:00 czasu wschodniego, ESPN2

Niemcy (-550)

Węgry (+1350)

Krawat (+650)

Powyżej poniżej: 3,5 gola

W sobotę Węgry zremisowały z Francją i mogą przejść do rundy pucharowej po zwycięstwie nad Niemcami. Niemcy odrobili straty po przegranej z Francją na początku turnieju szelakiem przeciwko Portugalii, która pokonała Węgry 3:0. Węgry będą rywalizować w tym meczu – mecz z Portugalią był konkurencyjny do ostatnich 10 minut – ale Niemcy powinny osiągnąć wynik, którego potrzebują, aby awansować w turnieju bez Thomasa Müllera.

Oficjalny wybór

Niemcy (-550)

Poniżej 3,5 gola (-135)

Odważny zakład

Kai Havertz zdobywa pierwszą bramkę (+500)

Portugalia vs. Francja

15:00 czasu wschodniego, ESPN

Portugalia (+280)

Francja (+125)

Krawat (+190)

Powyżej poniżej: 2,5 gola

Cóż za fantastyczny sposób na zakończenie fazy grupowej. Francja chce punkt lub trzy, aby nie polegać na trzecim miejscu w rundzie pucharowej, podczas gdy Portugalia potrzebuje przynajmniej jednego remisu, aby zagwarantować kolejny mecz w turnieju. Boczni obrońcy Niemiec rozerwali Portugalię w drugim meczu, a Francja nie ma takiego ryzyka ataku od tyłu. Ale szybkość Kyliana Mbappe mogła przebić się przez granice portugalskiej obrony podczas kontrataku.

Oficjalny wybór

Krawat (+190)

Poniżej 2,5 gola (-160)

Odważny zakład

Gra powyżej 1-1 (+525)

Więcej od Yahoo Sports:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *