Connect with us

technologia

Jeszcze się nie ukazał, ale Super Mario 3D All-Stars to już druga najlepsza gra na Amazon w 2020 roku

Published

on

Żeby to powiedzieć Super Mario 3D All-Stars Potencjał bycia jedną z największych gier roku byłby dość oczywistą propozycją, ale tak naprawdę jest Naprawdę robi.

Gra została ogłoszona dopiero w ostatni czwartek, cztery dni temu, kiedy ten artykuł trafił do sieci, ale jest to już druga najlepsza gra roku 2020 w dużym sklepie. Amazonka. Zamówienia przedpremierowe na tytuł są tak duże na głównej amerykańskiej stronie Amazon, że tylko Animal Crossing: New Horizons sprzedał więcej egzemplarzy w tym roku, w co trudno uwierzyć.

Oznacza to, że gra jest już wyprzedana – przynajmniej na Amazonie Ostatni z nas 2 i Paper Mario: The Origami Kinga także tegoroczne podsumowania dla osób takich jak Mario Kart 8 Deluxe i The Legend of Zelda: Breath of the Wild. A wszystko to w zaledwie cztery dni w przedsprzedaży.

W innych krajach też dobrze się układa. na Witryna internetowa Amazon w Wielkiej Brytaniigra jest już siódmym bestsellerem roku. Animal Crossing jest również na szczycie tej listy z The Last of Us 2 i Minecraft Zaraz za.

Część tego wczesnego sukcesu może wynikać z tego Gra jest dostępna w ograniczonym czasie;; Jeśli nie kupisz kopii do 31 marca, nie otrzymasz kopii. Możesz to zrobić przy okazji Zamów kopię w przedsprzedaży tutaj Jeśli jesteś zainteresowany.

Czy myślisz, że może to potencjalnie podważyć ogromny sukces Animal Crossing na Switchu? Daj nam znać z komentarzem.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi. Kiedy więc na nią klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie o FTC.

READ  W przyszłym tygodniu karta NVIDIA RTX 3080 z Metro Exodus PC Enhanced Edition jest lepsza niż AMD RX 6800 XT
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *