Connect with us

Gospodarka

Macron i ja będziemy nadal współpracować, aby pociągnąć Putina do odpowiedzialności za jego czyny

Published

on

Cztery młode lwiątka zostały uratowane z Ukrainy i przewiezione do rezerwatu w Minnesocie. (Międzynarodowy Fundusz na rzecz Dobrostanu Zwierząt)

Cztery lwiątka uratowane z Ukrainy zostały we wtorek przetransportowane z Polski do rezerwatu w Minnesocie, zgodnie z komunikatem prasowym Międzynarodowego Funduszu na rzecz Dobrostanu Zwierząt (IFAW), globalnej organizacji non-profit zajmującej się ratowaniem zwierząt.

Cztery młode – jeden samiec i trzy samice – urodziły się w czasie wojny w hodowlach na Ukrainie i zostały osierocone, gdy miały zaledwie kilka tygodni. zgodnie z IFAW.

„Te młode przeżyły więcej w swoim krótkim życiu niż jakiekolwiek zwierzę” – powiedziała Meredith Whitney, dyrektor programów ratowania dzikich zwierząt w IFAW.

Według komunikatu prasowego chłopcy przeżyli sporadyczne bombardowania i ataki dronów na Ukrainie.

Cztery młode lwiątka zostały uratowane z Ukrainy i przewiezione do rezerwatu w Minnesocie.
Cztery młode lwiątka zostały uratowane z Ukrainy i przewiezione do rezerwatu w Minnesocie. (Międzynarodowy Fundusz na rzecz Dobrostanu Zwierząt)

Po dziewięciogodzinnym locie chłopcy wylądowali na międzynarodowym lotnisku O’Hare w Chicago we wtorek około południa czasu lokalnego. Po odprawie celnej młode zostały odebrane przez opiekunów z The Wildcat Sanctuary w celu transportu z lotniska do sanktuarium w Sandstone w stanie Minnesota, podano w komunikacie prasowym.

Zgodnie z komunikatem prasowym młode będą teraz żyć razem jako stado w sanktuarium, w którym znajduje się specjalnie zaprojektowane siedlisko dla lwów.

„Od chwili, gdy IFAW złożyło wniosek o nasze partnerstwo, wiedzieliśmy, że te młode znalazły swój wieczny dom w naszym sanktuarium” – powiedziała Tammy Thies, założycielka i dyrektor generalna The Wildcat Sanctuary. „Mają własną otwartą przestrzeń do eksploracji i miękką trawę lub siano, na których mogą odpocząć”.

READ  Expo ANTAD & Alimentaria México 2021 otwiera drzwi do reaktywacji gospodarczej kraju
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.