Connect with us

Nauka

Ludzie w biznesie: PeoplesBank ogłasza ważne promocje

Published

on

Holyoke – PeoplesBank ogłosił następujące ważne promocje.

Christina Bordeau została awansowana na asystenta wiceprezesa i kierownika centrum bankowego Holyoke’s High Street. Pani Bordeau ma ponad 24-letnie doświadczenie w usługach finansowych i bankowości, pracując na różnych stanowiskach w bankowości detalicznej.

Mieszkająca w Chicopee, pani Bordeau uczęszczała do Springfield Technical Community College, gdzie zajmowała się finansami i zarządzaniem biznesem. Jego wolontariat obejmuje zasiadanie w radzie dyrektorów Casa Gray, w komitecie wykonawczym Chicopee Comprehensive High School Friends of Football, jako członek komitetu Credit for Life, jako wolontariusz finansowy w szkole St. Joan of Arc School oraz jako prezes i księgowy komitetu bingo kościoła Santa Rosa de Lima.

Michael Gay został awansowany na wiceprezesa i menedżera oddziału bankowego centrum Amherst. Pan Gay ma ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości i handlu detalicznym.

Mieszkaniec Chicopee, wolontariat pana Gay obejmuje pełnienie funkcji wiceprezesa Izby Handlowej w regionie Amherst, starszego brata starszych sióstr San Diego, wolontariusza w Centrum Terapii Jeździeckiej, wolontariusza i zespołu zbiórka pieniędzy na rzecz JDRF Captain i jako wolontariuszka Socks for the Homeless of San Diego.

Jacquelyn Guzie awansowała na wiceprezesa i dyrektora regionalnego. Pani Guzie ma ponad 20-letnie doświadczenie w usługach finansowych i bankowości, pełniąc różne funkcje w bankowości detalicznej, w tym zarządzając Centrum Bankowym Suffield.

Pani Guzie, mieszkająca w West Suffield, posiada tytuł licencjata w zakresie zarządzania biznesem, a także jest współpracownikiem z administracji biznesowej w New England College of Business and Finance w Bostonie w stanie Massachusetts.

Pani Guzie jest obecnie dyrektorem Stowarzyszenia Wolontariuszy Pogotowia Ratunkowego Suffield, a także ochotniczym technikiem ratownictwa medycznego. Pani Guzie była także skarbnikiem w Suffield Chamber of Commerce oraz prezesem Rotary Club of Suffield.

Clare Ladue awansowała na wiceprezydenta i regionalnego kierownika regionu Holyoke. Pani Ladue posiada ponad 25-letnie doświadczenie w usługach finansowych i bankowych, pracując w zarządzaniu centrami bankowymi, administracją i kredytami komercyjnymi. Wcześniej pełniła funkcję kierownika centrum bankowego w Hadley Banking Center, aw 2019 roku awansowała na stanowisko zastępcy wiceprezesa, kierownika regionalnego.

READ  Eksperci nie wiedzą, gdzie ludzie się zarażają

Pani Ladue, mieszkająca w Palmer, ukończyła kurs w New England School of Financial Studies i otrzymała Certyfikat Commercial Bank od Massachusetts Bankers Association.

Wolontariat pani Ladue obejmuje pełnienie funkcji członka komitetu wykonawczego Izby Handlowej Quaboag Hills i Komitetu 250-lecia City of Ware, a także wolontariat dla West Springfield Partners for Education, Baystate Mary Lane Walk of Champions, Junior Achievement, Rays of Hope i Lorraine’s Soup Kitchen.

Aneta Lombardi awansowała na stanowisko Dyrektora Finansowego. Pani Lombardi ma ponad 15-letnie doświadczenie w usługach finansowych i bankowości, w tym na różnych stanowiskach w pionie finansowym, ostatnio jako Analityk Finansowy.

Zamieszkała w Ludlow, pani Lombardi posiada tytuł licencjata w zakresie zarządzania biznesem na Akademii Ekonomii i Biznesu w Poznaniu oraz tytuł magistra rachunkowości na Western New England University.

Nicole Nelson została awansowana na kierownika Centrum Bankowego w Windsor Locks. Pani Nelson ma ponad ośmioletnie doświadczenie w bankowości, w tym jako asystentka kierownika w centrach bankowych East Longmeadow i Windsor Locks.

Pani Nelson, mieszkająca w East Windsor, ukończyła kilka kursów w Centre of Financial Training, pracując nad zdobyciem certyfikatu menedżerskiego. Jest wolontariuszką w Bradley Chamber of Commerce oraz w programie Windsor Locks Public Schools Book Friends.

Steve Parastatidis został awansowany na pierwszego wiceprezesa ds. Bankowości komercyjnej. Pan Parastatidis posiada 16-letnie doświadczenie w bankowości.

Pan Parastatidis, zamieszkały w Hampden, jest absolwentem Western New England University z tytułem licencjata w dziedzinie finansów.

Jest członkiem Legislacyjnego Komitetu Sterującego oraz Podkomitetu ds. Energii, Infrastruktury i Środowiska Izby Regionalnej Springfield.

Brenda Rodriguez została awansowana na zastępcę wiceprezesa i kierownika centrum bankowego oddziału Chicopee. Pani Rodriguez ma ponad 14-letnie doświadczenie w usługach finansowych i bankowych, pełniąc różne funkcje w bankowości detalicznej, w tym ostatnio jako Kierownik Centrum Bankowego w Centrum Bankowym St. James Avenue w Springfield.

READ  Masowe badania genetyczne pokazują, że koronawirus mutuje pośród szybkiego rozprzestrzeniania się w USA

Pani Rodriguez, mieszkająca w Springfield, jest absolwentką Holyoke Community College. Jego usługi wolontariackie obejmują Christina’s House, Credit for Life i targi społeczności East Springfield Neighbourhood Council Community Fair.

Danielle Rosario awansowała na stanowisko wiceprezesa, kierownika centrum bankowego w oddziale Chicopee. Pani Rosario ma ponad 17-letnie doświadczenie w bankowości.

Wolontariat Danielle pochodzi z Chicopee i obejmuje zasiadanie w radzie dyrektorów Chicopee Chamber of Commerce oraz członek organizacji i komitety nominacyjne. Uczy również edukacji finansowej w lokalnych organizacjach non-profit i wolontariuszy podczas ceremonii Downtown Get Down, Halloween Spooktacular i Holiday Tree Lighting.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *