Connect with us

technologia

Losowo: fani Daisy martwią się, że została upuszczona przez Mario Strikers

Published

on

Zdjęcie: Nintendo / przez fandom

To był wielki tydzień dla piłki nożnej w grach wideo – z Electronic Arts i Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej FIFA ogłosił, że pójdą swoimi drogami. Jednak nie wydaje się, że jest to jedyny dramat piłkarski, który ma miejsce w tej chwili.

Nadchodzące wydanie Nintendo Mario Strikers: Battle League wygląda świetnie iw ogóle, ale pojawiły się obawy dotyczące postaci Daisy. Jeśli do tej pory widziałeś ujawnienie składu, mogłeś to zauważyć Różnorodny Księżniczka nie została wymieniona w materiałach promocyjnych… przynajmniej jeszcze nie, i cóż, przeraziło to niektórych jej fanów w mediach społecznościowych.

Nintendo udostępniło tweet przedstawiający skład drużyny, a wiele odpowiedzi chciało wiedzieć, gdzie jest Daisy. Pojawiła się w poprzednich dwóch wpisach, ale wygląda na to, że tym razem Nintendo może pomieszać rzeczy z kilkoma innymi postaciami.

Jak widać powyżej, jest kilka ah… namiętny Tam fani Daisy. Nawet jeśli Daisy została zastąpiona w najnowszej grze Mario Strikers, potencjalnie mogłaby zostać dodana później w aktualizacji DLC – podobnie jak dodawano postacie Mario Golf: Super Rush.

Obecny skład w Mario Strikers: Battle League obejmuje Mario, Peach, Luigi, Toad, Bowser, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong, Wario, Waluigi i Boom Boom jako bramkarze. Jak byś się czuł, gdyby Daisy nie znalazła się w składzie Mario Strikers: Battle League? Myślisz, że kiedyś ją zobaczymy? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Polska głowa państwa przyznaje, że kraj kupił potężne izraelskie oprogramowanie szpiegujące | technologia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.