Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Lewandowski nie zgodził się ze stołem grupy i nagrodził dwóch zawodników reprezentacji Polski

Published

on

– Naciskaliśmy na Bośniaków, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mieliśmy okazję strzelić kilka goli, a cierpliwość dała nam pierwszą. Potem dodaliśmy kolejną i kolejne akcje były „czapki z głów” – powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

Lewandowski: „Nie jesteśmy najlepszym zespołem w grupie”

Po pokonaniu Bośni i remisie w meczu Włochów z Holendrami, Polska jest liderem w grupie A w pierwszej lidze Liga narodów. – To, że jesteśmy liderami, nie odzwierciedla stanu rzeczy. Nie oznacza to, że jesteśmy najlepszą drużyną w naszej grupie – powiedział kapitan drużyny.

Przez piętnastą minutę Polscy ludzie Grali z przewagą gracza po faulu na Lewandowskim. – Nie da się ukryć, że Bośniakom łatwiej było grać po czerwonej kartce. Decyzja sędziego była słuszna, gdy stanąłem naprzeciw obrońców. Oprócz kopnięcia złapano mnie też za rękę – oceniano Polaka. – Zdecydowanie musimy się poprawić. Przejście z jednej strony na drugą nie było w pełni funkcjonalne, ale w nagraniach była jakość – podkreślił Lewandowskiego.

Linetty i Klich chwaleni przez kapitana. „To powiew świeżego powietrza”

Oprócz konkurenta Bayern Monachium Kilku innych graczy też było po ich świetnej stronie. – Karol Linetty rozegrał wspaniały mecz Mateusz Klich jest w formie – przyznał jej piłkarz. – To powiew świeżości dla reprezentacji i mam nadzieję, że ich forma będzie się nadal rozwijać. Pomożesz jej – zaznaczył Lewandowski.

Przeczytaj także:

READ  Sąd zatwierdził tymczasowe aresztowanie Zbigniewa S. | nie o polityce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *