Connect with us

Nauka

Kobieta oferuje wyjątkowe wrażenia z mobilnego baru w rzadkiej włoskiej furgonetce – WISH-TV | Aktualności | Indyjska pogoda

Published

on

Ten ruchomy drążek jest prawdopodobnie inny niż wszystkie, jakie kiedykolwiek widziałeś. Kate Herrod, właścicielka Just Call Kate Mobile Libations, dołączyła do nas dzisiaj, aby opowiedzieć, jak udało jej się przekształcić Piaggio Ape z 1982 roku w nowy, zabawny biznes.

1. Opowiedz mi o swoim doświadczeniu i o tym, jak znalazłeś się w tym zawodzie.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Indiana. Ukończyłam zarządzanie hotelarstwem i turystyką, specjalizowałam się w ekoturystyce oraz parkach i rekreacji. Pracuję w niektórych obszarach usług od 14 roku życia. Pracowałem w pizzeriach, hotelach Hilton, Marriott/White Lodging oraz w firmie zarządzającej inwestycjami/hotelami jako asystent wykonawczy. Chociaż kochałem większość aspektów każdej z tych prac, byłem gotowy na coś innego, ale nie byłem pewien, co to za rzecz. Podczas porodu lata 2020 roku przyłapałem się na oglądaniu starych zdjęć z podróży do Włoch, miejsca, do którego pragnę wrócić. Znalazłem swoje zdjęcie dołączone w San Gimignano we Włoszech i moje wspomnienia wypłynęły na powierzchnię. Rozmowy z przyjacielem o tym, jak fajnie byłoby mieć małpę Piaggio i zrobić z nią „coś”. Wtedy zdałem sobie sprawę, że „dla mnie to jest coś innego”.

Zacząłem badać, do czego obecnie używa się małp. Ruchome bary eksplodują w całej Europie, a teraz ten trend naprawdę przyjmuje się w Stanach Zjednoczonych. Odkrywam, że właściciele domów w USA mają szerszą gamę ruchomych belek – od odnowionych przyczep dla koni po zabytkowe ciężarówki do przewozu mleka. Rozpocząłem poszukiwania małpy Piaggio i nigdy nie wróciłem.

2. Opowiedz mi o swoim pojeździe, skąd się wziął?

Moja Małpa Piaggio z 1982 roku przeszła długą drogę. Współpracowałem z firmą, która przejechała ze swojej lokalizacji w Polsce do regionu Campobasso we Włoszech, zabrała moje dziecko w przyczepce i pojechała z powrotem do Polski, aby rozpocząć nasz proces projektowania/remontu.

READ  Prawdziwe wideo kryształów czasoprzestrzeni
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.