Connect with us

technologia

KLab ogłasza oficjalną licencję na Touhou Project Shoot’em Up na iOS i Androida

Published

on

KLab i Dobala Games z Szanghaju wspólnie opracowują Projekt Touhou Spin-off shoot ’em up na oficjalnej licencji firmy Team Shanghai Alice ogłosił. Jest publikowany na całym świecie.

Oficjalny, uproszczony chiński tytuł gry to Iluzja zaporowa ((Danmu Huanxiang), które można odczytać jako Danmaku Genso w języku japońskim, ale tytuł angielski nie został jeszcze ustalony.

Rejestracja wstępna rozpoczęła się dzisiaj w Chinach kontynentalnych, gdzie gra zostanie wydana przez 37 Interactive Entertainment na iOS i Gave Game na Androida. Oficjalne konto Weibo jest dostępne Tutaj.

Oto przegląd gry za pośrednictwem KLab:

O grze

Iluzja zaporowa (oficjalny angielski tytuł niezdecydowany) to strzelanka akcji typu side scrolling. Gracze mogą strzelać zaporami, aby pokonać wrogów, budować swoje postacie i bawić się różnymi innymi elementami. Ta gra to spin-off oparty na tym Projekt Touhou Stworzony przez Team Shanghai Alice na podstawie oficjalnej licencji autora.

Historia gry zaczyna się, gdy spokój w Gensokyo ponownie zostaje zakłócony. Dziwna magiczna obecność atakuje Gensokyo, doprowadzając Yokai do gniewu i niszcząc wszystko. Dziewczyny muszą wyruszyć w podróż, aby odkryć serce tego zaburzenia i uratować Gensokyo przed katastrofą.

Danmaku Gensou

nad Projekt Touhou

Plik Projekt Touhou to nazwa serii stworzonej przez Doujin Circle Team Shanghai Alice i osadzonej w fikcyjnym świecie Gensokyo. Sercem serii jest strzelanka typu bullet hell, wyprodukowana przez ZUNa, który kieruje zespołem Shanghai Alice. Prawie wszystko, począwszy od fabuły, postaci, programów i dźwięków, zostało stworzone wyłącznie przez ZUNa. Oprócz gier strzeleckich, ZUN napisał także powieści i na ich podstawie wyprodukowano oryginalną mangę.

Zestaw z serii Gensokyo to odizolowany od tego świat, w którym żyją różne rasy, takie jak wróżki, youkai, demony, duchy i bogowie, a także ludzie i zwierzęta. Wyjątkowe historie postaci, piękna zapora, która ożyła w grach i chwytliwe piosenki nadal cieszą się popularnością, przyciągając wielu fanów nie tylko z Japonii, ale z całego świata.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *