Connect with us

technologia

„Rzadka okazja.” Niebinarna konsultantka transkobieca zaznacza swoją obecność w McKinsey

Published

on

W McKinsey reprezentowane jest pełne spektrum płci, dzięki czemu nasza praca jest bogatsza.

Danny Hurvitz dołączył do firmy prawie rok temu. Mają siedzibę w Chicago i pracują głównie w dziale People and Organizational Performance, koncentrując się na wspieraniu naszych klientów w ich transformacji w zakresie różnorodności, równości i integracji.

DanniTożsamość płciowa nie jest binarna, jest to ogólny termin określający tożsamości płciowe, które nie są binarne — nie tylko męskie lub żeńskie. Są również transkobiece, co oznacza, że ​​są potwierdzane przez ich kobiecą stronę. (W przeciwieństwie do transpłciowych kobiet, które są kobietami.) Danny’ego można zwykle zobaczyć z kolczykami, makijażem, lakierem do paznokci lub innymi elementami tradycyjnie kobiecej prezentacji.

Dążymy do zapewnienia osobom niepełnosprawnym równego dostępu do naszej strony internetowej. Jeśli chcesz uzyskać informacje o tych treściach, chętnie z Tobą podejmiemy współpracę. Napisz do nas na adres: [email protected]

Danny Hurvitz


Niebinarna tożsamość transfemme może być wyzwaniem w środowisku biznesowym. Dla tych, którzy nie znają tożsamości płciowej, osoba taka jak Danny może być źle postrzegana lub źle traktowana. Danny przedstawia się jako autentyczne ja i wykonuje swoją pracę jak wszyscy inni, ale bycie zniewieściałym często zmniejsza postrzeganą siłę danej osoby w społeczeństwie, które wciąż jest w dużej mierze heteronormatywne i zdominowane przez mężczyzn.

„Czasami dostaję informacje zwrotne na temat bycia „niegrzecznym”, co jest podobne do nazywania kobiety „samolubną”, co jest dobre dla mężczyzny, ale uważane za zbyt agresywne dla wszystkich innych” – mówi Danny. „Ludzie nie zawsze wiedzą, jak postępować ze mną w środowisku zawodowym i niekoniecznie są tego świadomi”.

Według badań McKinsey osoby trans są dwa razy bardziej narażone na bezrobocie niż osoby cis, zarabiają mniej pieniędzy pomimo posiadania tych samych umiejętności i czują się mniej wspierane w miejscu pracy i przez swoich menedżerów. Ponad połowa nie pracuje.

„Kiedy zacząłem konsultować, miałem wiele obaw o to, czy będę bezpieczny i mile widziany” – mówi Danny, którego doświadczenie w szkole biznesowej wskazywało, że wkraczają w obszar, w którym jest niewiele osób transseksualnych lub niezgodnych z płcią. . „Podczas rekrutacji McKinsey była jedyną firmą, która mogła skontaktować mnie z pracownikiem transpłciowym. Miało to decydujący wpływ na moją decyzję o przyjeździe tutaj”.

Tym kolegą był David DeLallo, transseksualista i starszy redaktor w McKinsey. Chociaż jego doświadczenie różni się od doświadczenia Danny’ego, Danny sprawił, że poczuli się mile widziani w McKinsey, mimo że stałyby się jedną z pierwszych, otwarcie niebinarnych trans-kobiet z pierwszej linii McKinsey. Odkąd Danny został zatrudniony w 2019 roku, do firmy dołączyło wiele innych osób trans mających kontakt z klientami, w tym Dani D’Amicotranskobieta i partnerka McKinsey.

Doświadczenie Danny’ego od momentu dołączenia do firmy jest ogólnie pozytywne, ale nie bez bólu. Na przykład, pod koniec letniego stażu Danny’ego w firmie, w ankiecie oceniającej doświadczenie praktykanta poproszono o identyfikację płci i zaproponowano trzy opcje: mężczyznę, kobietę i wolę nie ujawniać.

„Wysłałem e-maila do twórcy ankiety i powiedziałem:„ Chciałbym ujawnić swoją tożsamość płciową, ale nie jest to dostępna opcja ”- mówi Danny. „Dostałem szybką odpowiedź, że to zmienili. To był prawdziwy sojusznik. Nie potrafię powiedzieć, ile razy musiałem pchać się gdzie indziej, aby przerzucić resztę.

Danny uważa, że ​​McKinsey to miejsce, w którym może się rozwijać społeczność trans. Wewnętrzny kanał Slack dla osób transpłciowych i niezgodnych z płcią zaczynał od kilku osób, a teraz ma ich kilkadziesiąt.

Wcześniejsze doświadczenia nie wydawały się tak bezpieczne. Wychowany poza Detroit, Danny w wieku 16 lat ujawnił się jako wesoły, a później został zidentyfikowany jako queer. Podczas gdy jej rodzina i środowisko szkolne wspierały, brakowało okazji do poradnictwa queer lub mentoringu, co inspirowało Danny’ego do zostania nauczycielem. W swoich wczesnych doświadczeniach jako nauczyciela pierwszej i trzeciej klasy, Danny był w stanie edukować swoich uczniów na temat osób queer, nawet jeśli początkowo napotykali na trudne reakcje. Ale kiedy Danny przeprowadził się z powodów rodzinnych, sytuacja się zmieniła. Uczniowie byli dość wrogo nastawieni i nauczanie ich stało się nie do utrzymania.

„Należało wynieść studenta z pokoju i krzyczeć na mnie, bo jestem gejem” – mówi Danny.

Porzucili zajęcia i złożyli podanie do szkoły biznesu, pracując dla organizacji non-profit, gdzie założyli społeczność osób trans. To nowe wsparcie zainspirowało Danny’ego do przyjęcia swojej kobiecości po latach prób jej stłumienia. To było pouczające dla Danny’ego, który w końcu zrozumiał, w jaki sposób dysforia płciowa odegrała rolę w jej życiu i radości życia jej prawdziwą tożsamością płciową.

Kiedy ludzie rozmawiają o tych sprawach, rzadko mówią o ludziach takich jak ja. Chciałem to zmienić.


Danny Hurvitz, pracownik McKinsey


Ta wiedza dała im siłę i determinację, by dążyć do większego uznania i szacunku. „Były czasy, kiedy czułem się całkowicie lekceważony”, mówią, „i to zdecydowanie miało wpływ na moją pracę”.

Ale Danny walczyła o używanie swoich poprawnych zaimków i imion (jak wiele osób transpłciowych, Danny zmieniła imię) i triumfowała nad wieloma wyzwaniami, aby realizować swoje cele zawodowe, pracując na rzecz różnorodności, równości i integracji.

„Poczyniono znaczne postępy w wysiłkach na rzecz integracji, ale tak niewiele z nich koncentruje się na spektrum różnorodności płci” – mówi Danny. „Kiedy ludzie rozmawiają o tych sprawach, rzadko mówią o ludziach takich jak ja. Chciałem to zmienić”.

Obecnie jej praca w McKinsey koncentruje się na tworzeniu i prowadzeniu warsztatów i indywidualnych sesji coachingowych, aby pomóc organizacjom w opracowaniu nowych strategii DEI i sprostaniu ich unikalnym potrzebom i wyzwaniom. Doradzają w zakresie grup zasobów dla pracowników, m.in. dla osób LGBTQ i kolorowych oraz jak firmy mogą rekrutować i zatrzymywać bardziej zróżnicowaną siłę roboczą oraz tworzyć środowisko, w którym każdy może się rozwijać.

Monne Williams, partnerka współpracująca z Dannym, mówi, że jej tożsamość zapewnia klientom wyjątkową perspektywę, od której mogą się uczyć.

„Dla wielu naszych klientów to pierwszy raz, gdy pracują z kimś, kto nie przestrzega zasad płci” – mówi Monne. „Więc nie tylko widzisz, że to jak pracować z kimkolwiek innym, ale masz również Danny’ego, który jest tak otwarty i chętny do hojnych rozmów o swoich doświadczeniach. To rzadka okazja.”

READ  Teraz możesz testować WordPressa 5.9 przed jego oficjalną premierą
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.