Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Kay Smits strzela do Orange, by pokonać Polskę

Published

on

Kay Smits strzela do Orange, by pokonać Polskę

Kay Smits strzela do Orange, aby pokonać Poland 1 LimburgSmits ze swoim dziesiątym golem zdecydował się na mecz na korzyść Holandii.

Luke Staines
Oprócz Jilin Smits, Luke Staines odegrał również wiodącą rolę w czwartym kwalifikatorze Orange do Mistrzostw Europy. Zwłaszcza w drugiej połowie Staines ustawił linie dla holenderskiej drużyny piłki ręcznej. Zawodnik Paris Saint Germain strzelił we Wrocławiu 7 goli.

Drugi w grupie
Dzięki temu zwycięstwu Holandia zajęła drugie miejsce w grupie. Podobnie jak Słoweńcy, Holandia ma pięć punktów. Jednak Słoweńcy grali o jedną partię mniej, aby uzyskać tę liczbę.

Siedem limburgerów do wyboru
Oprócz Kaya Smitsa i Luke’a Stainesa, w Orange grali również Everett Kuijman, Evo Staines, Jorn Smits, Alec Smit i Marc Van den Bocken z Limburga.

Kwalifikacja EM w zasięgu ręki
Ostatnie dwa mecze kwalifikacyjne odbędą się pod koniec kwietnia i na początku maja. Po pierwsze, Orange gra z Turcją. Ostatni mecz grupy był u siebie z Polską. Po zwycięstwie nad Turcją kwalifikacja do mistrzostw Europy jest już pewna.

READ  „Tylko Putin będzie szczęśliwy”: Polska uderza w brytyjski „podział” Europy w sprawie Protokołu z Irlandii Północnej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *