Connect with us

Najważniejsze wiadomości

„Latay” otrzymuje nagrodę dla najlepszego reżysera w Polsce

Published

on

Lovi Poe (po lewej) i Allen Dizon w „Latay”

„To najlepszy prezent bożonarodzeniowy w historii” – powiedział Ralston Jover o nominacji do tytułu najlepszego reżysera filmów obcojęzycznych za „Latay” (maltretowany mąż) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Europa Wschodnia 2020 w Warszawie.

Jover powiedział w środę Inquirer Entertainment, że był „bardzo przytłoczony” swoją ostatnią wygraną. „Latay” bardzo mnie zaskoczył w tym roku pomimo trudnych czasów. Jestem głęboko upokorzony tym uznaniem – dodał.

Polski festiwal trwał od 14 do 19 grudnia.

„Latay” z Allenem Dizonem i Lovi Poe w rolach głównych żyje pośród zamieszania niezwykłej wiejskiej pary, w której mąż jest niezręcznym „cierpiącym” typem, a żona wyraża niezadowolenie z ich dysfunkcyjnego związku poprzez swój pełen przemocy serial.

Film, wyprodukowany przez BG Productions International, zdobył wcześniej nagrodę Silver Remi na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston w Teksasie w USA. oraz złotą nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Wołoszczyzna w Rumunii. – –Marinel Cruz INQ

Kontynuuj czytanie

Nie przegap najnowszych wiadomości i informacji.

Zasubskrybuj coś WIĘCEJ ZAPYTAŃ Aby uzyskać dostęp do The Philippine Daily Inquirer i innych ponad 70 tytułów, udostępnij do 5 gadżetów, słuchaj wiadomości, pobieraj je już o 4 nad ranem i udostępniaj artykuły w mediach społecznościowych. Zadzwoń pod numer 896 6000

W przypadku opinii, skarg lub zapytań, Skontaktuj się z nami.

READ  UE mogłaby nałożyć na Białoruś dalsze sankcje za aresztowanie dziennikarzy: polskich ministrów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *