Connect with us

technologia

Jednokierunkowe bramy wodospadu chronią połączenie gazowe między Polską a Litwą

Published

on

Jednokierunkowe bramy wodospadu chronią połączenie gazowe między Polską a Litwą

„Partnerstwo z Waterfall Security ma strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa procesów automatyzacji rurociągu GIPL”, zauważa Tomas Vrubliauskas, dyrektor generalny Elsis TS. „Wysoce innowacyjne jednokierunkowe bramy Waterfall zapewniają maksymalne bezpieczeństwo cybernetyczne dla bezpiecznej wymiany danych operacyjnych między systemami transportu gazu w obu krajach”.

Lior FrenkelCEO i współzałożyciel Waterfall Security Solutions, dodaje: „Waterfall jest podekscytowany współpracą z Elsis w celu dalszego zwiększenia bezpieczeństwa połączenia rurociągu GIPL, zapewniając bezpieczną wymianę krytycznych danych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej”.

O Elsis TS

Elsis TS jest spółką Elsis Group, która została założona w 1991 roku i przez ostatnie 30 lat wyrosła na wiodącego gracza w krajach bałtyckich w dziedzinie technologii OT i ICT. Nasze doświadczenie obejmuje telemetrię, automatyzację i kontrolę procesów przemysłowych, monitorowanie środowiska, obronność i bezpieczeństwo. Oferujemy pełen zakres usług inżynierii systemów, od projektowania po tworzenie aplikacji niestandardowych, instalację, testowanie, wsparcie i konserwację. Elsis stara się budować długoterminowe partnerstwa z partnerami krajowymi i międzynarodowymi. Siedziba firmy znajduje się w Wilno (LT), z biurem inżynierskim w Kownie (LT) i przedstawicielstwem w Kijów (UA).

O rozwiązaniach zabezpieczających przed wodospadem

Waterfall Security Solutions to firma zajmująca się bezpieczeństwem OT, która produkuje rodzinę technologii i produktów jednokierunkowych bramek, które umożliwiają wgląd w operacje w całym przedsiębiorstwie ze zdyscyplinowaną kontrolą. Produkty Waterfall stanowią ewolucyjną alternatywę dla zapór ogniowych.Coraz większa lista klientów firmy obejmuje infrastrukturę krajową, elektrownie, elektrownie jądrowe, morskie i lądowe instalacje naftowe i gazowe, rafinerie, zakłady produkcyjne, zakłady użyteczności publicznej i wiele innych. Używany przez cały czas Ameryka północna, Europaże Bliski Wschód oraz Azja, Produkty Waterfall obsługują najszerszą na rynku gamę wiodących przemysłowych platform zdalnego monitorowania, aplikacji, baz danych i protokołów. po więcej informacji odwiedź https://www.waterfall-security.com/.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Anna Działka
[email protected]

READ  Cotygodniowe podsumowanie fuzji i przejęć energii odnawialnej (27–31 grudnia)

ŹRÓDŁO Wodospadowe rozwiązania bezpieczeństwa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *