Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jarosław Kaczyński jako jeden z odpowiedzialnych za sytuację

Published

on

Na stronie ONR Skaleczenie Wyjaśnienie pod względem Protestyodbywa się na ulicach dużych i małych polskich miast. Organizacja stwierdziła, że ​​jest pro-life, ale nie podobał im się sposób użycia tego tematu poronienie aby dalej dzielić społeczeństwo.

Obejrzyj wideo
Protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

ONR o partii rządzącej: Tragiczny temat został wykorzystany instrumentalnie do osiągnięcia celów politycznych

„Nie sposób jednak nie zauważyć, że ten tragiczny temat został wykorzystany przez partia rządząca ma zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia celów politycznych. Wierzymy, że jest faktże przez siedem lat rz ± dów Odrzucali wszelkie próby zmiany prawa antyaborcyjnego w celu ochrony życia. Postrzegamy aborcję jako narzędzie wywoływania niepokojów społecznych, a nawet zamieszek jako cyniczne, obrzydliwe i niebezpieczne, podobnie jak wykorzystanie kapitału politycznego. Za obecną sytuację odpowiadają obie partie lewicy i ekipa rządząca ”- napisano w oświadczeniu ONR.

Przedstawiciel Obóz Narodowo-Radykalny Dodali, że będą go popierać kościół. W ich opinii nie odpowiada on za treść niniejszego statutu ani za termin ogłoszenia wyroku Trybunał KonstytucyjnyNie powinien więc być „celem” ataków. „Jesteśmy przeciwni agresji, profanacji i niszczeniu miejsc kultu, a także atakom werbalnym i fizycznym na duchownych i świeckich. Wiemy, że Kościół jako instytucja popełnia błędy, ale nie wyjaśnia, co dzieje się na polskich ulicach” – napisano.

Czernikowo. Pastor miał iść do demonstrantów z bronią w dłoni

ONR zapowiada również, że Brygady Narodowe będą nadal „bronić” kościołów. Podkreślili też, że będą starali się nie eskalować przemocy, „która jest bliska sercom wielu polityków i aktywistów”. „Nie jest prawdą, że w wyniku apelu powstały Brygady Narodowe Jarosław Kaczyńskikogo uważamy za odpowiedzialnego za sytuację, której wszyscy doświadczamy, wydarzyło się wcześniej i z głębi serca ”- napisano na końcu.

READ  Koronawirus w Polsce. Protest branży fitness

Jarosław KaczyńskiKaczyński wzywa obywateli do obrony kościołów. „Podżeganie do nienawiści” „

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *