Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jak wygrywać na automatach online?

Published

on

Automaty do gry znane są na całym świecie pod różnymi nazwami; od „automatów do owoców” w Wielkiej Brytanii po „pokies” w Australii. Ale jakkolwiek się nazywają, te gry pozostają głównym źródłem dochodów dla prawie wszystkich kasyn stacjonarnych i internetowych, takich jak Avalon78 casino. W tym artykule zobaczymy, jak działa nowoczesny automat do gry, najważniejszych producentów gier i zawsze niezrównany procent zwrotu.

Jak działają automaty?

Jest to główny element nowoczesnego automatu: generator liczb Sternfelda. Gdy tylko automat do gry jest aktywowany, funkcja zaczyna generować losowe liczby w surrealistycznym tempie (zwykle pokazując setki na sekundę).

W momencie, gdy gracz naciśnie przycisk wirowania na automacie, generator liczb Stalfeld (lub „RNG”) pobiera ostatnią serię cyfr i używa jej do określenia wyniku. Podczas gdy symbole wirowania dają złudzenie, że wynik końcowy jest określany po jednym bębnie na raz, w rzeczywistości dzieje się tak, gdy tylko gracz zdecyduje się nacisnąć przycisk. Oczywiście automaty do gry straciłyby wiele ze swojej atrakcyjności, gdyby wynikowa bela pojawiła się natychmiast.

Chociaż zwycięskie symbole są wybierane losowo, niektóre z nich są zaprogramowane tak, aby pojawiały się częściej niż inne. W przeciwnym razie symbole dzikie i bonusowe pojawiałyby się znacznie częściej i skutkowałyby znaczną skakaniem na kasynie.

Szanse i % rzutu

Jeśli chodzi o automaty do gry, istnieje dziś tak wiele odmian, że prawie niemożliwe jest określenie swoich szans. Zamiast tego kursy na automatach są wyrażone w procentach zwrotu. Jako gracz musisz zbadać gry, które zapewniają najwyższy procent zwrotu, jaki możesz znaleźć, a ten procent online powinien wynosić co najmniej 99% lub więcej.

Plotka głosi, że niektóre kasyna naziemne mają nawet darmowe automaty, które płacą do ponad 100%. Podobno kasyna umieszczają te gry w obszarach o dużym natężeniu ruchu, aby więcej klientów mogło zaświadczyć, że ktoś inny znalazł jackpota. Nie ma żadnej z tych darmowych gier online, ale średni zwrot online jest wyższy niż średnia, którą można znaleźć w zwykłym kasynie.

READ  Kryzys na granicy białoruskiej może trwać miesiącami – mówi polski minister | Polska

W grze na automatach w kasynie stacjonarnym średni procent zwrotu wynosi 92,5%. Automaty działające na monetach 0,25 $ płacą średnio 94,1%, maszyny 1 $ 95,9%, a automaty na wysokie stawki 5 $ płacą 98,4%. Koszty ogólne online są znacznie niższe niż w prawdziwym kasynie, więc procent zwrotu może być wyższy bez żadnych trudności w kasynie.

Strategia dotycząca automatów do gry

Jeśli ktoś zaproponuje, że powie ci strategię na automatach, przygotuj się na uderzenie niedoinformowanych nonsensów. Nie ma żadnego systemu ani sztuczki, aby wygrywać na automatach do gry, a każdy, kto mówi inaczej, albo się myli, albo próbuje ci coś sprzedać.

Prawda jest taka, że ​​współczesne automaty do gier są wyposażone w technologię znaną jako generator liczb losowych. Gwarantuje to, że wszystkie spiny są od siebie niezależne, więc nie można przewidzieć, które symbole pojawią się na bębnach.

Jest to również procent zwrotu, liczba zaprogramowana w automacie w celu kontrolowania kwoty, jaką maszyna musi zapłacić podczas użytkowania. Mimo że jest to hojna liczba, jak 97%, na dłuższą metę nadal powinna skutkować stratą 3% w grze.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najpopularniejszych mitów o automatach do gier i wyjaśnimy, dlaczego są fałszywe. Zidentyfikujemy również pewne wątpliwe osoby, które zamierzają sprzedawać systemy do gier na automatach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.