Connect with us

Gospodarka

Jackpot w euro. Duży zysk w regionie – prawie 2 mln zł! Gdzie został wysłany szczęśliwy kupon? [13.10.2020 r.]

Published

on

Eurojackpot wygrywa w regionie! Szczęściarz, który wysłał kupon Eurojackpot, otrzyma prawie 2 miliony złotych! Skąd pochodzi zwycięzca?

Smak Kujaw i Pomorza Sezon 2 Odcinek 32

Losowanie Eurojackpot w piątek (9 października) nie miało jackpota nigdzie w Europie, ale wygrane niższej ligi są wysokie również w tym meczu. Dowiedział się o tym gracz z naszego regionu, który grał w loterii w Małej Nieszawce i wygrał II stopień. Co oznacza, że ​​jego voucher jest wart 1956 291,70 zł! Liczby wylosowane w Eurojackpot w piątek 9 października to: 1, 11, 17, 23, 29 i 1, 8.

Emocje nie ustały po wyjątkowo wysokiej wygranej Eurojackpot w powiecie pruszkowskim w zeszłym miesiącu (prawie 97 mln zł), a kolejny gracz w Polsce osiągnął już miliony w tej grze.

Mieszkaniec Małej Nieszawki wybrał 5 liczb spośród 50

W punkcie loterii w Małej Nieszawce przy ul. Toruńska zdobyła drugi stopień – jeden z siedmiu w tym losowaniu na kontynencie. Szczęściarz wybrał poprawnie 5 liczb z 50, a jeśli wybrał 2 z 10 liczb, wybrał poprawnie jedną z nich. Był o jeden numer od wybicia stacków, ale wciąż ma powody do radości – wygrał prawie 2 miliony złotych!

Możesz być zainteresowanym także tym …

Według biura prasowego Totalizatora, polscy gracze wygrali w piątkowym losowaniu ponad 41 000 zwycięzców niższego rzędu. Cenniki można znaleźć na: www.lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

To nie koniec, jackpot wciąż rośnie – w piątek do wygrania 255 000 000 zł!

Część zysków na walkę z koronawirusem

Przypominamy: 10 proc. Sprzedaży online loterii przeznacza się na walkę z koronawirusem i jego konsekwencjami. Obecnie Totalizator przeznaczył na ten cel prawie 19 mln zł.

Wideo

READ  Emerytura 2021 - zmiany. Seniorzy mogą liczyć na takie dodatki w Nowym Roku [lista - 19.10.2020]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *