Connect with us

Zabawa

Koronawirus w Enej. Członkowie zespołu są poddawani kwarantannie

Published

on

Pandemia COVID 2019 zbiera swoje żniwo. Część zespołu Enej jest zarażona wirusem koronowym – potwierdził menadżer grupy w rozmowie z Super Expressem.

Enej to zespół z Olsztyna tworzący muzykę w klimacie ludowym, występujący bez wyjątku od 2002 roku. Grupa weszła do showbiznesu po wygraniu pierwszej edycji “Mus Be The Music” w Polsacie. Popularność przyniosła jej skaczący numer „Radio Hello”, a następnie „Winged Hands”, „Life is like this”, „Lili” i „Stein with the napis LOVE”.

Zespół Enej jest częstym gościem na różnych imprezach i festiwalach, można go też usłyszeć w programach telewizyjnych. W ostatnim czasie członkowie grupy dokonali nagrań dla serialu kabaretowego Polsatu „Klinika skeczów męcząca”. Czuli się świetnie na planie, ale szybko okazało się, że część z nich miała koronawirusa. Informacja została potwierdzona przez kierownika zespołu w rozmowie z „Super Expressem”.

Enej w „ZET Akustyczne”. Mini koncert w naszym studio [WIDEO]

Enej w kwarantannie. Członkowie grupy mają koronawirusa

Pandemia trwa nadal i jak pokazuje przykład zespołu Enej, nigdy nie wiadomo, kiedy padniesz ofiarą podstępnego wirusa. Agent grupy potwierdził, że część muzyków jest zarażona koronawirusem.

Tak, zgadza się, większość członków zespołu ma koronawirusa. Musieliśmy zarazić się w autobusie, ale nie wiemy dokładnie, kiedy – powiedział w rozmowie z tabloidem alsoukasz Kojrys, który również jest zarażony.

Menedżer Enej nie chciał ujawniać szczegółów dotyczących wyników testów poszczególnych członków. Stwierdził jednak, że artyści mieli łagodną chorobę, która w niektórych przypadkach przebiegała bezobjawowo.

READ  Rolnik szuka kobiety 7: Kto opuścił program? Pierwsi kandydaci wrócili do domu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *