Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Izba Lubbock ogłasza 12-dniową wycieczkę „Odkryj Polskę”

Published

on

LUBBOCK, Teksas (WYDANIE WIADOMOŚCI) – Izba Handlowa w Lubbock ogłosiła 12-dniową podróż do Polski zaplanowaną na 23 kwietnia 2022 r. Na to wyjątkowe doświadczenie zapraszamy członków Izby oraz ich rodziny i przyjaciół.

Odkryj przejmującą przeszłość i fascynującą teraźniejszość kraju podczas kompleksowej wycieczki po Polsce. Zobacz tętniącą życiem stolicę Warszawy, odrodzoną po II wojnie światowej. Zobacz Zamek Królewski na Wawelu, dawną rezydencję królów cesarskiej Polski. Podziwiaj Czarną Madonnę zwiedzając Jasnogórski Klasztor. Cofnij się w czasie, próbując swoich sił w przepisie na piernik sprzed 500 lat. Odkryj jego twardą historię i tragiczną rzeczywistość podczas poruszającej wizyty w Auschwitz. Odkryj polską kulturę z folklorystycznym obiadem i pokazem w Krakowie.

„To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w międzynarodowej podróży o ogromnej wartości historycznej” – powiedział Eddie McBride, prezes i dyrektor generalny Chamber. „Podróżujący mogą doświadczyć polskiej kultury i historii, poznać klimat biznesowy i poznać nowych przyjaciół z całego kraju.”

Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami na temat wyjazdu zapraszamy na spotkanie z pytaniami i odpowiedziami w Izbie Gospodarczej w Lubbock, które odbędzie się 21 września o godzinie 17:30. Aby uzyskać informacje dotyczące rejestracji na wydarzenie i podróży, zobacz LubbockKammer.com lub z Kliknij tutaj. Skontaktuj się z Theresą Hardin pod numerem (806) 761-7003 lub wyślij e-mail na adres [email protected], aby uzyskać więcej informacji.

Prawa autorskie 2021 KCBD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o Izbie Handlowej w Lubbock.

READ  Ponad 2000 infekcji koronawirusem. Większość przypadków na Mazowszu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.