Connect with us

Nauka

Inteligentna i końcowa historia tworzenia

Published

on

USA: Zakupy online myPicks firmy Big Y zostaną rozszerzone na 10 witryn
Uruchomiona zaledwie 2 miesiące temu platforma e-commerce myPicks Online Ordering firmy Big Y rozszerza się do 10 witryn w obszarze miejskim Springfield w stanie Massachusetts. Program umożliwi klientom Big Y zakup artykułów spożywczych poprzez zamawianie online do odbioru przy krawężniku za pośrednictwem toreb z kontrolowaną temperaturą w bezpiecznych szafkach w supermarketach spożywczych w Chicopee, East Longmeadow, Longmeadow, Ludlow, South Hadley, Cooley St Springfield, Westfield, Westfield Shops, West Springfield i Wilbraham.
Źródło: progresywnygrocer.com

Amazon przywraca usługę po globalnej awarii
Reuters poinformował: „Amazon.com Inc. powiedział, że jego sklepy internetowe powróciły do ​​​​normalnych usług po tym, jak globalna awaria zakłóciła zakupy na stronach internetowych ich kraju. Według serwisu monitorującego awarię Downdetector, usługi zostały zakłócone o prawie 2 godziny i w szczycie awarii , ponad 38 000 zgłoszeń użytkowników wskazywało na problemy ze sklepami internetowymi Amazona. Miały one miejsce w niedzielną noc w USA i w poniedziałek rano w większości reszty świata.
Źródło: usnews.com

USA: Stop & Shop jest pierwszym sprzedawcą żywności, który bierze udział w okrągłym stole na temat rozwiązań dotyczących otyłości
Stop & Shop został pierwszym sprzedawcą żywności, który współpracuje z Narodowymi Akademiami Nauki, Inżynierii i Medycyny Okrągły stół na temat rozwiązań dotyczących otyłości, współpracując z ekspertami z dziedzin takich jak polityka publiczna, zdrowie, medycyna i edukacja w celu opracowania ogólnosystemowych zrównoważonych rozwiązań zwalczania epidemii otyłości.
Źródło: progresywnygrocer.com

USA: Save A Lot przedstawia plany modernizacji sklepów
Save A Lot, jedna z największych sieci supermarketów dyskontowych w Stanach Zjednoczonych, ogłosiła plan przyspieszenia inwestycji w swoje sklepy w ramach trwających działań modernizacyjnych firmy. Modernizując jego wygląd, ten przeprojektowany projekt odzwierciedla trwającą misję i zaangażowanie Save A Lot na rzecz lokalnych społeczności, zapewniając wartościowe, wysokiej jakości produkty i wsparcie społeczności. Wprowadzenie na rynek opiera się na sukcesie ostatnich ogólnorynkowych aktualizacji w St. Louis, Denver i Tampa.
Źródło: businesswire.com

READ  Prezes Sądu Najwyższego kwestionuje orzeczenia sądów UE

USA: Smart & Final tworzy historię
Był to ważny rok dla Smart & Final oraz prezesa i dyrektora generalnego Dave’a Hirza. Wyjątkowo pozycjonowany detalista świętuje swoje 150-lecie i niedawno został was przejęty przez Bodegę Latina, spółka matka El Super i Fiesta Mart oraz spółka zależna meksykańskiego operatora supermarketów Grupo Comercial Chedraui. Progressive Grocer rozmawiał z Hirzem o umowie o wartości 620 milionów dolarów, o tym, co dalej ze Smart & Final oraz o sekretach pozostawania w kontakcie z klientami przez 150 lat.
Źródło: progresywnygrocer.com

Szwecja: ICA Gruppen prognozuje wzrost sprzedaży w czerwcu o 1,4%
szwedzki sprzedawca Grupa ICASprzedaż w sklepach wzrosła w czerwcu o 1,4% rok do roku do 11,8 mld SEK (1,2 mld EUR) bez VAT. Sprzedaż w podobnych sklepach wzrosła o 1,2% w tym samym okresie ubiegłego roku, dodał sprzedawca.
Źródło: smmagazine.com

Portugalia: Continente rozszerza współpracę z Uber Eats
Portugalski sprzedawca Continente ma rozszerzony jej partnerstwo z Uber Eats obejmuje ponad 40 sklepów w większej Lizbonie i większym Porto. Kilka posiłków na wynos dostępnych wyłącznie w sklepach Continente będzie teraz dostępnych dla klientów za pośrednictwem natychmiastowej dostawy, dodał sprzedawca.
Źródło: smmagazine.com

Indie: Flipkart wyceniany na 37,6 miliarda dolarów przy nowych przychodach w wysokości 3,6 miliarda dolarów
Flipkart powiedział, że zebrał 3,6 miliarda dolarów w wycenie 37,6 miliarda dolarów po gotówce w ramach rundy przed IPO dla indyjskiego konglomeratu handlu elektronicznego, ponieważ pracuje on nad notowaniem na rynkach publicznych już na początku przyszłego roku.
Źródło: techcrunch.com

Chiny: SPAR ogłosił partnerstwo z Guizhou Heli Supermarket Group
SPAR China ogłosiło partnerstwo z dniem 1 lipca z Guizhou Heli Supermarket Group, która będzie się dalej rozwijać dzięki ekspansji SPAR w prowincji Guizhou. Guizhou Heli Supermarket Group to znana sieć detaliczna prowadząca ponad 100 supermarketów, centrów handlowych i domów towarowych w prowincji Guizhou, położonej w południowo-zachodnim regionie Chin, zatrudniająca 10 000 osób.
Źródło: spar-international.com

READ  Jak zespoły The Ocean Race Europe radzą sobie na całym świecie

Holenderski regulator ACM zatwierdza przejęcie DEEN przez Albert Heijn, Vomar Voordeelmarkt i DekaMarkt
Holenderski Urząd ds. Konsumentów i Rynków (ACM) zatwierdził sprzedaż DEEN. Spośród 80 sklepów DEEN 38 oddziałów trafia do Albert Heijn, 23 do Vomar Voordeelmarkt i 19 do DekaMarkt. Albert Heijn przejmuje również centrum dystrybucyjne w Hoorn i centrum kwiatowe. DekaMarkt przejmuje centrum dystrybucyjne w Beverwijk i zaplecze kuchenne w Hoorn. Cztery strony mogą teraz wspólnie sfinalizować transakcję.
Źródło: aholddelhaize.com

Kurly, koreański start-up supermarketów, po zmianie planów IPO NYSE pozyskuje 200 milionów dolarów z wyceny na 2,2 miliarda dolarów
Kurly – startup w Korei Południowej, który zapewnia usługi dostarczania żywności następnego dnia w całym kraju – zamknął finansowanie w wysokości 200 milionów dolarów, seria F wycenia firmę na 2,2 miliarda dolarów, potwierdziła firma. Oznacza to, że w ciągu ostatniego roku wycena firmy wzrosła ponad dwukrotnie.
Źródło: techcrunch.com

Pai Stokrotka ubiega się o przejęcie supermarketów w Polsce
Emperia Holding, spółka zależna Maxima Grupė, która zarządza siecią supermarketów Stokrotka w Polsce, złożyła do UOKiK wniosek o przystąpienie do przejęcia 9 sklepów w regionie warszawskim, reportaż medialny. Przejęte sklepy będą zlokalizowane w Józefowie, Karczewie, Kołbielu, Mińsku Mazowieckim, Otwocku i Ząbkach.
Źródło: smmagazine.com

Wielka Brytania: Morrisons uspokaja rolników o sprzedaży fortecy
Morrisons pisał dla rolników uspokoić lęki że planowana akwizycja może podważyć ich umowy z dostawcami. W liście do 3000 rolników David Potts, dyrektor naczelny, zwrócił uwagę, że konsorcjum przejęć, kierowane przez amerykańską firmę private equity Fortress, złożyło zobowiązania, które „niosą prawdziwą wagę”.
Źródło: thetimes.co.uk

Dania: Aldi ogranicza marnowanie żywności o 118 ton w 4 miesiące
Aldi Dania zapobiegła przedostawaniu się około 118 ton dobrej jakości owoców i warzyw do pojemników na śmieci w ciągu 4 miesięcy dzięki współpracy z aplikacją zapobiegającą marnowaniu żywności „Too Good To Go”. Sprzedawca udostępnił dane wraz z zaktualizuj swoje osiągnięcia w ograniczaniu odpadów opakowaniowych i żywności w ostatnim roku.
Źródło: smmagazine.com

READ  Kwietniowe, urodzinowe deszcze przynoszą majowe kwiaty z Polski

Wielka Brytania: Sainsbury nie akceptuje płatności, ponieważ jedna piąta inwestorów sprzeciwia się raportowi
Reuters donosił: „Prawie jedna piąta głosów oddanych na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy Sainsbury sprzeciwia się raportowi o odszkodowaniach brytyjskiej grupy supermarketów w ostatnim proteście inwestorów przeciwko płacom kadry kierowniczej”.
Źródło: pieniądze.usnews.com

Irlandia: SPAR dołącza do krajowego kapitana piłki nożnej w kampanii Better Choices
Kapitan SPAR Ireland i Republic of Ireland Seamus Coleman ponownie połączyły siły, aby rozpocząć letnią kampanię Better Choices. Dostępna w sklepach SPAR w całym kraju rozszerzona linia Better Choices zapewnia zdrowsze opcje żywności i napojów w tym sezonie gastronomicznym na świeżym powietrzu.
Źródło: spar-international.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *