Connect with us

Sport

Drużyna hokejowa prowadzona przez Manpreet ma wielu wysokiej klasy zawodników: Tirkey: The Tribune India

Published

on

Bengaluru, 12 lipca

Indyjska drużyna hokejowa prowadzona przez Manpreeta Singha ma wielu dobrych graczy, co daje jej duże szanse na podium, powiedział Dilip Tirkey, jeden z najlepszych obrońców, jakich wyprodukowała Indie.

„Mam wielkie oczekiwania w stosunku do obecnej indyjskiej drużyny mężczyzn. Myślę, że w zespole jest wysoka jakość i mają duże szanse na podium w Tokio. Życzę zespołowi wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że tak To dobrze sobie radzi na tegorocznych igrzyskach olimpijskich” – powiedział Tirkey, który reprezentował kraj na trzech igrzyskach olimpijskich – w Atlancie w 1996 r., Sydney w 2000 r. i Atenach w 2004 r.

Komentując emocje związane z grą na swoich pierwszych igrzyskach olimpijskich w Atlancie, Tirkey powiedział: „Każdy sportowiec marzy o zostaniu olimpijczykiem, a ja miałem szansę po raz pierwszy zagrać na igrzyskach olimpijskich w 1996 roku. wtedy jak nasz kapitan Pargat Singh. Byłem bardzo podekscytowany grą na igrzyskach olimpijskich. Wspominając Sydney w 2000 roku, Tirkey powiedział, że remis 1:1 z Polską zawsze będzie wielkim żalem dla niego i dla indyjskiej drużyny.

– Bardzo dobrze spisaliśmy się w ligowej fazie Igrzysk Olimpijskich 2000. Graliśmy dobrze z Argentyną, Australią i Hiszpanią i musieliśmy pokonać Polskę, aby zakwalifikować się do półfinału, ale nie udało nam się. w ten sposób „Trudne dla nas i zakończyło się remisem 1-1.

– Prowadziliśmy 1-0 po tym, jak strzeliłem gola w 53. minucie, ale Polska strzeliła gola w ostatnich momentach meczu. Gdybyśmy pokonali Polskę, moglibyśmy zakwalifikować się do półfinału i wszystko by się po tym wydarzyło. Remis z Polską to dla nas smutne wspomnienie. – 43-latek powiedział, że podczas Igrzysk w 1996 roku było wiele ekscytujących momentów, w tym brązowy medal Leandera Paesa.

„Było dla nas wiele ekscytujących momentów na Igrzyskach Olimpijskich w 1996 roku. Gwiazda tenisa Leander Paes również przeszedł do historii igrzysk olimpijskich, zdobywając brązowy medal. Był to pierwszy medal olimpijski w Indiach w konkursie indywidualnym od dłuższego czasu. Prezydent Bill widział także wizytę Clintona w wiosce olimpijskiej. Oglądałem także zawody lekkoatletyczne i piłkarskie na igrzyskach olimpijskich ”. –IANS

READ  Lewandowski strzela dwa razy, gdy Bayern wraca do gry. Moguncja - sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *