Connect with us

Sport

Kapsułki do piłki nożnej w szkole średniej | Wiadomości, sport, praca

Published

on

South Range 49, Lakeview 10: The Raiders utrzymali swój niepokonany sezon przy życiu, gdy razem szturmowali 218 jardów i rzucając Billy Skripac 221 jardów i trzy przyłożenia, aby pokonać bez zwycięstwa Bulldogs. Dylan Dominguez również zaatakował na 129 jardów i dwa przyłożenia, podczas gdy Ayden Leon wziął pięć podań na 113 jardów.

Hubbard 48, Niles 13: Czerwone Smoki strzeliły pierwsze, ale Orły skończyły w piątek. TC Caffey zaatakował na 236 jardów i trzy przyłożenia, podczas gdy Landon Bates zdobył 106 i dwa gole, podczas gdy Eagles pozostały niepokonane. Antuan Gardner rzucił się na 205 jardów i przyłożenie do Nilesa.

Greenville, Pa. 49, McDonald 35: Błękitne Diabły zawiodły w romansie z wysokim wynikiem podczas biegu na 324 jardy. Nate Gilligan prowadził przez 205 jardów i trzy przyłożenia, podczas gdy Logan Hawk zaatakował 110 jardów i zdobył wynik. Hawk również rzucił na przyłożenie.

Springfield 55, Jackson-Milton 0: Beau Brungard wykonał pięć przyłożeń, Seadelle Gardner i Marshall Yelkin oddali punty za przyłożenia w trzecim z rzędu zwycięstwie Tygrysów.

Lowellville 56, Mineral Ridge 28: Vinny Ballone rzucił 137 jardów, zaatakował na 185 jardów i zdobył pięć przyłożeń w kolejnym zwycięstwie Rockets. Matt Lucido również złapał 4 podania na 61 jardów i trzy przyłożenia. Nate Rohrman prowadził Rams z 17 chwytami na 148 jardów i dwoma przyłożeniami.

Crestview 44, Champion 38: Rebelianci usunęli wczesną przewagę mistrza, aby odnieść zwycięstwo nad Złotymi Błyskami. Roclen Bettura zaatakował 251 jardów i trzy przyłożenia na 36 niesie.

Western Reserve 56, Sebring 22: Senior Blue Devils, David Altiere, pobił dwa rekordy w pojedynczych meczach dla Western Reserve w wygranym meczu z Sebringiem. Altiere zdobył 337 jardów i sześć przyłożeń, oba rekordy, prowadząc Blue Devils do piątego zwycięstwa w tym roku.

READ  Thomas White 1924-2021 | Wiadomości, sport, praca

West Branch 77, Minerva 0: The Warriors odłożyli klinikę strzelecką w wielkim ligowym zwycięstwie z Minerwą w piątek. Dru DeShields rzucił za trzy przyłożenia, a zapasowy rozgrywający Beau Alazaus rzucił za dwa. Czterech różnych odbiorników złapało przyłożenia i trzech różnych biegaczy, w tym Steven Marra, który miał trzy porywające przyłożenia na pięciu prowadzących.

Polska 35, Jefferson 7: Jack Fulton pobiegł za trzy punkty, podczas gdy Polska (6-3) walczyła przez północno-wschodnich 8 rywali Jeffersona. Fulton zakończył noc 110 jardów na ziemi, a Dillon Smith i Dom Parker również strzelili. Polska kończy rok ze Struthersem.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *