Connect with us

Najważniejsze wiadomości

House of Bennys sprowadza śniadanie do Polski

Published

on

POLSKA, Ohio — Sonya Diaz właśnie przytulała się do swojego 4-letniego doga, Benny’ego, kiedy zdała sobie sprawę, że byłby idealną maskotką do restauracji. Po zebraniu pomysłów w końcu zdecydowała się na House of Bennys – grę z imieniem psa i jajkami po benedyktyńsku.

To restauracja przy 122 S. Main St. miał swoje wielkie otwarcie w środę – zaledwie trzy i pół miesiąca po pierwotnym pomyśle.

Diaz mówi, że wiele inspiracji czerpała od innych właścicieli restauracji w ciągu około 34 lat pracy w branży hotelarskiej.

„Mam wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej” – mówi. „Jestem bardzo wdzięczny każdemu właścicielowi, dla którego kiedykolwiek pracowałem”.

Restauracja oferuje wybór sałatek, kanapek, domowych koktajli, menu dla dzieci i co najważniejsze jajka po benedyktyńsku. Każde jajko po benedyktyńsku jest również dostępne w wersji kanapkowej. Z tego powodu Diaz powiedziała, że ​​planuje w końcu zdobyć drugiego psa o imieniu Sammy jako dodatkową maskotkę i bawić się słowami.

Benny nie był jedyną pasją, którą Diaz chciała włączyć do swojej restauracji. Nowa właścicielka restauracji mówi, że pasjonuje się również sztuką.

„Wszystko, co robię, robię ze sztuką i miłością” – powiedział Diaz. „Maluję [although] Moja sztuka jest bardziej jak medytacja.”

Diaz postanowiła wypełnić swoją restaurację pracami innych małych artystów, mając nadzieję, że zdobędą ich uznanie i sprzedają swoje prace prosto ze ścian.

„Mam nadzieję, że sprzedam im ich sztukę i na ścianach wstawię obracające się dzieła sztuki” – powiedział Diaz. „[I want] być miejscem, do którego ludzie chcą przychodzić – gdzie chcą to zobaczyć, zjeść i mieć miejsce, w którym mogą być.”

W środę świętowała nie tylko otwarcie swojego sklepu, ale także urodziny.

Obecnie zatrudnionych jest około 12 pracowników, z których wielu nadal przebywa w Polsce lub niedawno poszło do szkoły. Po opublikowaniu ogłoszenia na Facebooku Diaz mówi, że znalazła swoją „hobową rodzinę”.

READ  Polska wystawa sztuki przeciwstawia się „przełamaniu kultury”, ale niektórzy widzą rasizm

„Moim celem jest przekształcenie House of Bennys w trzy stany – Ohio, Pensylwania i Zachodnia Wirginia” – powiedział Diaz. „Zaoferuję możliwości franczyzy, gdy uporamy się z jakimikolwiek małymi drobiazgami”.

W przyszłych rozszerzeniach Diaz planuje dodać psie patio, na którym będzie dostępne menu dedykowane psom.

Obecny budynek został zakupiony pod koniec maja. Diaz mówi, że planuje przez miesiąc monitorować opinie klientów.

– Jestem bardzo wdzięczny – powiedział Diaz. „Sam ten budynek był w rodzinie Wittenauerów od wielu pokoleń, więc mam nadzieję stworzyć poczucie rodziny w polskiej społeczności”.

Restauracja czynna codziennie od 6:00 do 14:00

„Moja rada dla każdego, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą, brzmi: jeśli masz marzenie, pasję i pragnienie, po prostu idź dalej i spraw, aby to się stało” – powiedział Diaz.

Na zdjęciu powyżej: personel House of Bennys przeciął wstęgę podczas wielkiego otwarcia z maskotką restauracji i imiennikiem, Bennym Duńczykiem.

Prawa autorskie 2022 The Business Journal, Youngstown, Ohio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.