Connect with us

Najważniejsze wiadomości

House of Bennys sprowadza śniadanie do Polski

Published

on

House of Bennys sprowadza śniadanie do Polski

POLSKA, Ohio — Sonya Diaz właśnie przytulała się do swojego 4-letniego doga, Benny’ego, kiedy zdała sobie sprawę, że byłby idealną maskotką do restauracji. Po zebraniu pomysłów w końcu zdecydowała się na House of Bennys – grę z imieniem psa i jajkami po benedyktyńsku.

To restauracja przy 122 S. Main St. miał swoje wielkie otwarcie w środę – zaledwie trzy i pół miesiąca po pierwotnym pomyśle.

Diaz mówi, że wiele inspiracji czerpała od innych właścicieli restauracji w ciągu około 34 lat pracy w branży hotelarskiej.

„Mam wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej” – mówi. „Jestem bardzo wdzięczny każdemu właścicielowi, dla którego kiedykolwiek pracowałem”.

Restauracja oferuje wybór sałatek, kanapek, domowych koktajli, menu dla dzieci i co najważniejsze jajka po benedyktyńsku. Każde jajko po benedyktyńsku jest również dostępne w wersji kanapkowej. Z tego powodu Diaz powiedziała, że ​​planuje w końcu zdobyć drugiego psa o imieniu Sammy jako dodatkową maskotkę i bawić się słowami.

Benny nie był jedyną pasją, którą Diaz chciała włączyć do swojej restauracji. Nowa właścicielka restauracji mówi, że pasjonuje się również sztuką.

„Wszystko, co robię, robię ze sztuką i miłością” – powiedział Diaz. „Maluję [although] Moja sztuka jest bardziej jak medytacja.”

Diaz postanowiła wypełnić swoją restaurację pracami innych małych artystów, mając nadzieję, że zdobędą ich uznanie i sprzedają swoje prace prosto ze ścian.

„Mam nadzieję, że sprzedam im ich sztukę i na ścianach wstawię obracające się dzieła sztuki” – powiedział Diaz. „[I want] być miejscem, do którego ludzie chcą przychodzić – gdzie chcą to zobaczyć, zjeść i mieć miejsce, w którym mogą być.”

W środę świętowała nie tylko otwarcie swojego sklepu, ale także urodziny.

Obecnie zatrudnionych jest około 12 pracowników, z których wielu nadal przebywa w Polsce lub niedawno poszło do szkoły. Po opublikowaniu ogłoszenia na Facebooku Diaz mówi, że znalazła swoją „hobową rodzinę”.

„Moim celem jest przekształcenie House of Bennys w trzy stany – Ohio, Pensylwania i Zachodnia Wirginia” – powiedział Diaz. „Zaoferuję możliwości franczyzy, gdy uporamy się z jakimikolwiek małymi drobiazgami”.

W przyszłych rozszerzeniach Diaz planuje dodać psie patio, na którym będzie dostępne menu dedykowane psom.

Obecny budynek został zakupiony pod koniec maja. Diaz mówi, że planuje przez miesiąc monitorować opinie klientów.

– Jestem bardzo wdzięczny – powiedział Diaz. „Sam ten budynek był w rodzinie Wittenauerów od wielu pokoleń, więc mam nadzieję stworzyć poczucie rodziny w polskiej społeczności”.

Restauracja czynna codziennie od 6:00 do 14:00

„Moja rada dla każdego, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą, brzmi: jeśli masz marzenie, pasję i pragnienie, po prostu idź dalej i spraw, aby to się stało” – powiedział Diaz.

Na zdjęciu powyżej: personel House of Bennys przeciął wstęgę podczas wielkiego otwarcia z maskotką restauracji i imiennikiem, Bennym Duńczykiem.

Prawa autorskie 2022 The Business Journal, Youngstown, Ohio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *