Connect with us

technologia

Hity 13. sezonu Rocket League cofają się do przełomu wieków! | Liga Rakietowa®

Published

on

Hity 13. sezonu Rocket League cofają się do przełomu wieków!  |  Liga Rakietowa®

Lata 90. i początek XXI wieku – czas odważny, radykalny i przede wszystkim skazany na powrót Liga Rakietowa Sezon 13! Przygotuj się na niezapomniane noce w Mannfield – rozpoczyna się sezon 13 6 grudnia.

Oto 4-1-1 w tym sezonie Pakiet Rakietowy Premium. Urządzenie zostaje automatycznie odblokowane po zakupie Ciało asa. Wspinaj się po schodach, aby odblokować więcej nowych przedmiotów Antena RC, Koła CRT, Ciało Primo, Tak, tak, tak… (Zgadza się, Rocket Pass Premium na sezon 13 ma dwie różne wersje!)

[[[hero_art]]]

Sprawdź świeże produkty z farmy

Mówią, że na przełomie wieków trawa była bardziej zielona i być może jest w tym trochę prawdy. Trawa wyrosła na arenach Farmstead i Wasteland w sezonie 13 i jest idealna na nostalgię późną nocą, gdy w Mannfield zapada zmrok!

[[[basic_slider]]]

Pakiet Rakietowy Premium

Nie możesz obejść się bez pagera? Za mało neonów w Twoim życiu? Sprawdź niektóre ze wspaniałych przedmiotów dostępnych w tym sezonie Rocket Pass Premium, które możesz odblokować, zdobywając kolejne poziomy:

[[[rocketpass_slider]]]

Utrzymuj autostradę informacyjną w ruchu Eksplozja celu w cyberprzestrzeni i wywołaj falę retro wraz z przejęciem Eksplozja celu punktowego. Niezależnie od tego, jaką eksplozję bramek zastosujesz, nie zwracaj uwagi na drużynę, która właśnie strzeliła.

W ferworze gry nie możesz zagrać, zanim tego nie zrobisz, ale możesz móc Przypomnij sobie dni, kiedy wypróbowałeś płytę demonstracyjną swojej następnej ulubionej gry wideo. Dźwięk Płyta demonstracyjna 20XX Player Anthem i przeżyj na nowo wrażenie grania w wersję demonstracyjną na konsoli lub komputerze szóstej generacji!

A skoro już mowa o muzyce i płytach CD, nie chcesz, żeby Twoje płyty CD ze składankami woziły się w samochodzie. Więc włóż je razem z tym do walizki Przystawka do walizki podróżnej! Trzymaj swój alternatywny rock w tajemnicy.

READ  Spotkanie szefów laboratoriów medycznych US Army z polskimi odpowiednikami w Warszawie | Artykuł

Wszystkie powyższe nagrody są uzasadnione Niektóre nagród, które możesz odblokować. To wszystko oferuje Rocket Pass w tym sezonie oraz pakiet żetonów z ponad 70 poziomami nagród w formacie darmowym i premium. Zmień swoje wzmocnienie w (neonową) bombę.

Bądź na bieżąco, aby zdobywać nagrody turniejowe

Czy pamiętasz, jak poszedłeś do restauracji na urodziny i kupiłeś sobie fajny kapelusz? Więc po drodze zatrzymasz się przy automacie z gumami do żucia? Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa (lub dorosłych) dzięki nagrodom turniejowym w tym sezonie. Shiver Timbers z tym Nakładka na kapelusz marynarski i pozbądź się tego Eksplozja gumy do żucia. Weź to też Naklejka na orbitę oktanową na przejażdżkę!

Jest jeszcze więcej nagród turniejowych, więc udowadniaj, że jesteś lepszy od wszystkich innych.

Nowość: przedmioty między grami i aktualizacje systemu do wymiany

Posiadanie różnych gier przybył do Rocket League! Wszystkie przedmioty z atrybutem między grami pojawią się także w Twojej szafce Fortnite podczas grania w Fortnite na tym samym koncie Epic Games.

Pierwszymi ciałami, które zostaną poddane leczeniu między grami, są oktan, Łowca 619, cykloni to Lamborghini Huracan STOwraz z wyborem Piktogramy dla wszystkich i Koła OEM. Z biegiem czasu atrybut między grami będzie dodawany do większej liczby przedmiotów, więc bądź na bieżąco!

Przedmioty do różnych gier są również częścią Rocket League System wymiany, umożliwiając wymianę kwalifikujących się przedmiotów z różnych gier na przedmioty o wyższej rzadkości. W przypadku przedmiotów między grami obowiązują pewne dodatkowe zasady wymiany — na przykład w menu wymiany będą pojawiać się tylko duplikaty przedmiotów między grami, dopóki w twoim ekwipunku nie pozostanie tylko jedna instancja duplikatu.

Pełna lista zasad handlu między grami zostanie zawarta w informacjach o aktualizacji sezonu 13. Te dodane zasady nie mają zastosowania do przedmiotów niezwiązanych z grą.

READ  Plotka: Wydaje się, że najnowsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego Switcha dodała obsługę dźwięku Bluetooth

No cholera! Zmiany w menu gry i nagrody konkurencyjne sezonu 12

Menu Play będzie tak ostre, jak epoka. Jak wcześniej ogłoszono, menu zostanie odnowione w sezonie 13 i będzie miało kanciasty wygląd, a każde podmenu będzie miało usprawniony układ.

Nowa mapa Rywalizacja umożliwia jednoczesne ustawienie się w kolejce do sześciu list odtwarzania Rywalizacja, podczas gdy mapa Swobodna zawiera zupełnie nowe playlisty Zręcznościowe i playlistę Wielka Impreza. Możesz dowiedzieć się więcej o tych i wielu innych zmianach w menu gry w naszym zapowiedziowym poście na blogu.

Nowe menu gier 2023

Zrzut ekranu w języku angielskim. Wersja nie ostateczna – wyłącznie w celach ilustracyjnych.

A jeśli zmęczycie się meczami rankingowymi, czekają na Was także nagrody za rywalizację w Sezonie 12. Oferujemy Goal Blasts dla wszystkich kwalifikujących się graczy, a także tytuły w grze dla graczy Grand Champion i SSL!

Oto zachęta: 13. sezon Rocket League potrwa od 6 grudnia do 5 marca!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *