Connect with us

technologia

Call of Duty: The Free PS5 Upgrade for Black Ops in the Cold War może być zablokowany za droższymi wersjami

Published

on

Więcej szczegółów na temat Call of Duty: Black Ops w czasie zimnej wojny wyciekło do plików gry Call of Duty: Warzone, gdy zbliżamy się do ujawnienia tytułu o strzelance Battle Royale i nie są one najlepsze do czytania. Według Charlie IntelActivision oferuje trzy różne edycje. Jeśli opisy poszczególnych edycji są poprawne, nie będzie można bezpłatnie zaktualizować podstawowej wersji Call of Duty: Black Ops Cold War.

Nie potraktowalibyśmy tego jako potwierdzenia, dopóki wydawca nie opublikuje informacji, a oferty będą dostępne w PlayStation Store. Jednak dane wydają się mocno sugerować, że jeśli chcesz zdobyć tę nieuchwytną aktualizację PlayStation 5 za darmo, będziesz musiał wydać dodatkową gotówkę. Oprócz zwykłej edycji Ultimate dostępna jest pewna wersja międzygeneracyjna. Oba wskazują na aktualizację do PS5, gdy opcja stanie się dostępna. Jednak nie jest to wspomniane w podstawowej wersji gry. Szczegóły cenowe tych trzech edycji nie są jeszcze znane, ale trzeba założyć, że podstawowa wersja będzie najtańsza ze wszystkich.

EgQRHT4WkAAbVa8

Jeśli tak się stanie, Activision dołączy 505 Games staje się kolejną firmą, która zaciera granice darmowego uaktualnienia do PS5. Jak na to reagujesz? Czy uważasz, że sprawiedliwe jest zablokowanie aktualizacji PS5 za droższą wersją Call of Duty: Black Ops Cold War? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Apple rozszerza funkcję aplikacji pogodowej „Jakość powietrza” z iOS 14.7 na inne kraje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.