Connect with us

technologia

Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows 10 naprawiająca „PrintNightmare” zepsuła niektóre drukarki

Published

on

Jakby aktywnie eksploatowany Krytyczny błąd w buforze wydruku Windows, który może pozwolić komuś na zdalne przejęcie kontroli nad Twoim komputerem Nie dość źle, niektórzy ludzie, którzy zainstalowali poprawkę bezpieczeństwa Microsoftu, odkryli, że połączenie z ich drukarką przestało działać. W prawie powtórzeniu problemu, który pojawił się tej wiosny kolejna aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows 10, Administratorzy systemu okazało się, że wiele komputerów nagle nie może połączyć się z drukarkami – szczególnie kilka modeli drukarek etykiet Zebra – po zainstalowaniu łatki KB5004945.

Microsoft ma rozpoznał problem jako znany problem Można to naprawić, wycofując poprawkę lub ponownie instalując drukarkę jako administrator.

W oświadczeniu do KrawędźZebra potwierdziła problem i poinformowała, że ​​Microsoft planuje wydać zaktualizowaną poprawkę, która powinna rozwiązać problem w ciągu najbliższych kilku dni.

Wiemy o problemie z drukowaniem, który został spowodowany przez aktualizację systemu Windows „KB5004945” z 6 lipca i dotyczy kilku marek drukarek. Firma Microsoft badała ten problem i planuje wydać aktualizację, która rozwiąże ten problem w ciągu 1-2 dni roboczych. Natychmiastowym sposobem rozwiązania problemu jest odinstalowanie aktualizacji systemu Windows „KB5004945” lub odinstalowanie sterownika drukarki, którego dotyczy problem, i ponowne zainstalowanie go przy użyciu poświadczeń administracyjnych. W dłuższej perspektywie zalecamy korzystanie z nowszej aktualizacji systemu Windows, którą firma Microsoft planuje wydać. Klienci, którzy potrzebują pomocy z drukarkami Zebra, mogą: Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Drukuj koszmar Problem jest tak poważny, że firma Microsoft udostępniła już poprawki dla wszystkich dotkniętych nim wersji systemu Windows, które nadal obsługuje (Windows 7, 8.1 i kilka edycji Windows Server oprócz Windows 10). Jednak, Co najmniej jeden badacz ds. bezpieczeństwa wykazał działającego exploita w pełni połatanych systemach z aktywowanymi funkcjami Point & Print. Więc jeśli nie masz drukarki Zebra, powinieneś zainstalować aktualizację JAK NAJSZYBCIEJ.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Znamy zwycięzców Digital Dragons Indie Celebration 2021!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *