Gray-New Gloucester/Polska pokonał Edwarda Little’a

SZARY — Trener Tyler DeMoore-Gonzalez powiedział, że gra przeciwko zespołom klasy A była punktem kulminacyjnym całego sezonu dla chłopięcej drużyny lacrosse Gray-New Gloucester/Polska.

Klasa C 26ers zapewniła kolejny kawałek nieba, pokonując Edwarda Little’a 12-5 w czwartek w meczu, który miał 30-minutowe opóźnienie z powodu wyładowań atmosferycznych i bocznego popychania i pchnięć, co zaowocowało siedmioma rzutami karnymi w trzeciej kwarcie.

„Przez cały rok gramy z wieloma zespołami klasy A” DeMoore-Gonzalez zwany. „Szczerze mówiąc, drużyny klasy A były naszym chlebem powszednim. To były drużyny, które udało nam się wyeliminować. Zawsze uwielbiam grać przeciwko wielkiemu zespołowi, zwłaszcza gdy grają na ulicy.

Edward Little (3:10) wstrząsnął Gray-New Gloucester/Polska (6:8) na początku rozgrywek, strzelając trzy bramki w pierwszej kwarcie.

Jack Thompson strzelił pierwszego gola, a Andrew Clements strzelił dwa gole z rzędu, przy drugim asyście Evana O’Donnella.

„Naprawdę nie byliśmy zespołem, który wyróżniał się w pierwszej kwarcie” – powiedział trener Edward Little, Tyler Haskell. „Ostatnio zaczynamy powoli i powoli wysiadamy z autobusu. Myślę, że byli zszokowani, ponieważ zagrali tak trudną pierwszą kwartę i pierwszą połowę.

W międzyczasie, DeMoore-Gonzalez powiedział, że 26ers czasami wcześnie zostają w tyle.

„To bardziej typowe, niż chciałbym wiedzieć” – powiedział. „Wolałbym być z przodu, ale zwykle rozgrzewka zajmuje nam sekundę, z jakiegokolwiek powodu. To było dobre zwycięstwo zespołu i wiesz co, tego potrzebowaliśmy, aby dostać się do play-offów.

26ers odpowiedzieli na asystę Cadena Ouellette golem Noaha Schaeffera.

Ouellette, napastnik, był zaangażowany w wiele strzałów na bramkę Gray-NG. Zakończył rozgrywki z dwoma golami i pięcioma asystami.

Ouellette wymienił ciepłą pogodę jako swój wyjątkowy występ.

„Ostatnio miałem szyny piszczelowe, ale trener mnie skleił. Czułem się dobrze” – powiedział Ouellette. „Właściwie lubię grać w upale, więc myślę, że to mi dzisiaj pomogło”.

READ  Naomi Osaka jest mistrzem US Open. Takiego finału tenisa nie było od ćwierć wieku

Ouellette powiedział, że czwartkowe zwycięstwo było ważne dla 26ers.

„Mieliśmy kilka trudnych meczów w tym roku” – powiedział Ouellette. „Ale mecz taki jak ten daje nam pewność przed play-offami. Myślę, że mieliśmy wspaniały dzień.

26ers zajmują obecnie dziewiąte miejsce w klasyfikacji uzdrowień Klasy C. Jeśli ta pozycja się utrzyma, otworzą sezon posezonowy w przyszłym tygodniu meczem rundy wstępnej z graczem z numerem 8.

Grey-New Gloucester/Polska, przegrywając 1-3, świętowali swój powrót w czwartkowym meczu różnicą trzech bramek w drugim kwartale.

Ouellette strzelił gola po asyście Bena Powella, Aries Plourde dodał gola bez asysty, a Ouellette ustawił gola Powella, dając 26ers prowadzenie 4:3 w drugiej połowie.

Clements wyrównał mecz bramką bez asysty dla Edwarda Little’a w trzeciej kwarcie, ale potem 26ers strzelili siedem bramek.

Talen Lagevin rozpoczął obronę Gray-NG/Polska w siatce golem po asyście Milesa Posta. Breck Langevin i Powell strzelili po jednym golu, obaj asystowali Ouellette. Schaeffer strzelił swojego drugiego gola w meczu, a Aidan Loignon dodał kolejnego gola, dając 26ers wygodne prowadzenie 9:4.

Nelson Sawyer i Ouellette zdobyli po jednym trafieniu, aby zakończyć ostrzał.

Na środku boiska doszło do ciężkiego scrum, ale sędziowie szybko zainterweniowali i podyktowali siedem rzutów karnych.

Edward Little strzelił kolejnego gola w trzeciej kwarcie, gola bez asysty Garretta Praya.

Zawodnicy zostali zmuszeni do opuszczenia boiska na 30 minut po tym, jak sędzia zauważył błysk na ciemnym niebie na początku czwartej kwarty.

Kiedy gra została wznowiona, Powell skompletował hat-tricka swoim trzecim golem po asyście Ouellette’a i wyrównał wynik na 12-5.

Edward Little kończy swój sezon wyjazdowym pojedynkiem z Mount Blue (8-5) w piątkowy wieczór.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.