Connect with us

technologia

GLOSSLAB otwiera nową lokalizację w Hoboken w 2022 roku

Published

on

GLOSSLAB zbliża się do NJ, a Hoboken będzie gospodarzem swojej pierwszej strony. Na 200 Washington Street, jednej z parceli należących do Federal Realty, otwiera się oparty na członkostwie salon pielęgnacji paznokci. Założona przez Rachel Apfel firma GLOSSLAB stała się popularnym miejscem dla wielu osób, które są w ruchu i potrzebują szybkiego manicure. Nawet gwiazdy polubiły salon paznokci, który wykorzystuje koncepcję bezwodną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o GLOSSLAB, który wkrótce będzie dostępny w Hoboken.

(Źródło obrazu: @nadzieja)

Co wiemy

GLOSSLAB dołączy do sieci domów, biur i ulicznych sklepów detalicznych przy Washington Street znanej jako Hoboken Portfolio.

Założycielka GLOSSLAB, Rachel Apfel, powiedziała nam Hoboken dziewczyny, „Zawsze byliśmy bardzo szczęśliwi POŁYSK do New Jersey i tętniącej tam życiem społeczności Hoboken – było to dla nas naturalne miejsce do zwiedzania.”

Przeczytaj więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o parkingu One Bike w Jersey City

Dodała: „Nie możemy się doczekać, aby mieszkańcy Hoboken uczestniczyli w naszych wydajnych, czystych i szybkich manicure i pedicure oraz pomagali im w utrwaleniu dnia”.

Jak będzie wyglądało wnętrze, Rachel powiedziała: „Oczywiście uwzględnimy naszą kultową polską ścianę (patrz poniżej) i wszystkie zwykłe momenty godne Instagrama. Czekać na dalsze informacje!”

Studio paznokci Glosslab Color Polish

(Źródło obrazu: @nadzieja)

Pierwsza lokalizacja GLOSSLAB została otwarta w 2018 roku w dzielnicy Flatiron w Nowym Jorku. Pozostałe lokacje znajdują się w Tribeca i West Village. Oprócz Hoboken, GLOSSLAB rozszerzy się o dodatkowe lokalizacje na Wschodnim Wybrzeżu, w tym dodatkowe studia w Nowym Jorku i pierwsze lokalizacje w Connecticut, Miami i Waszyngtonie.

oferowane usługi

Chociaż w Hoboken jest już wiele salonów paznokci (kliknij tutaj, aby zobaczyć Hoboken dziewczyna przewodnik) podzielił się z Rachel tym, czym GLOSSLAB różni się od reszty. Po pierwsze, wszystkie usługi są bezwodne, więc nie ma potrzeby mycia rąk między manicure a maczaniem stóp podczas pedicure. Czemu? „Woda jest pożywką dla bakterii i zarazków, więc z niej zrezygnowaliśmy. Jest nie tylko bardziej higieniczny, ale także oszczędzamy galony każdego roku ”- mówi strona internetowa.

READ  Polska i Węgry strzelają do gigantów mediów społecznościowych

Rachel Apfel założycielka glosslab

^ Założycielka Rachel Apfel

(Źródło obrazu: @nadzieja)

Rachel stwierdziła, że ​​GLOSSLAB jest „studią myślącą przyszłościowo” ze „sterylizacją na poziomie szpitalnym” i „dostarczającym usługi oparte na technologii, takie jak rezerwacje online, płatności bezgotówkowe, zbliżeniowe zameldowanie i wymeldowanie oraz produkty oparte na wydajności”. trendy w urodzie i paznokciach.” Lakiery są najlepsze w swojej klasie, trwałe, wegańskie i nietoksyczne.

O założycielu GLOSSLAB

Rezydentka Tribeca i matka dwójki dzieci założyła firmę GLOSSLAB wraz z zespołem ekspertów po 10 latach spędzonych w pozyskiwaniu funduszy hedgingowych. „Założyłem GLOSSLAB na trzech filarach, takich jak higiena, wydajność i członkostwo, i skupiłem się na doświadczeniu klienta”, mówi Rachel Hobokenowe dziewczyny.

Pastel French Manicure Glosslab Hoboken

(Źródło obrazu: @nadzieja)

„Zawsze czułem, że manicure to załatwianie spraw, co jest bardzo pozbawionym radości i nieefektywnym doświadczeniem. Od lat mówię o odbudowie gabinetu paznokci. Po urodzeniu drugiej córki i ostatecznym opuszczeniu świata finansów postanowiłem to urzeczywistnić ”- powiedziała Rachel w wywiadzie dla Przedsiębiorca. “Założyłem GLOSSLAB, aby stworzyć prawdziwą markę w przestrzeni manicure, dając innym możliwość uzyskania szybkiego, bezproblemowego manicure.”

Zobacz więcej: Coroczne targi sztuki 14C w New Jersey powracają

GLOSSLAB zauważył mnóstwo celebrytów, zwłaszcza z tętniących życiem dzielnic Nowego Jorku. Niektóre gwiazdy, które wzięły udział to Jennifer Garner, Minka Kelly, Neil Patrick Harris, Kawaler Matt James i The Chain Smokers.

Jennifer Garner Glosslab Tribeca

^ Aktorka Jennifer Garner „#GOTGLOSSED” w GLOSSLAB’s Tribeca Location w połowie sierpnia

(Źródło obrazu: @nadzieja)

Czekać na dalsze informacje

GLOSSLAB Hoboken pojawi się w 2022 roku. Salon paznokci, podobnie jak inne studia, będzie oparty na członkostwie, co oznacza, że ​​członkowie będą mogli uzyskać nieograniczony manicure (w tym żel, efekt i długotrwały lakier), nieograniczony pedicure i nieograniczony żel za 135 USD miesięcznie Przeprowadzki, nieograniczone zmiany polskie i nieograniczone poprawki. Dodatkowe usługi, takie jak stylizacja paznokci, masaż i usuwanie modzeli oferowane są à la carte.

READ  Animal Crossing Patch naprawia błyszczące chmury w grze

Więcej informacji można znaleźć na stronie GLOSSLAB tutaj, i śledź studio na Instagramie, znalezione tutaj, aby uzyskać dodatkowe aktualizacje.

PRZYCISKI E-MAIL


Autor: Diana Cooper

Po zdobyciu wymarzonej pracy reportera w In Touch Weekly i Life & Style Weekly, Diana przeniosła się do The Heights w 2014 roku i od tego czasu mieszka w Jersey City. W wolnym czasie Diana lubi jeździć na rowerze w Lincoln Park, aw wolnym czasie uczęszczać na zajęcia fitness w centrum miasta. Uwielbia oglądać reality TV, jeść i pić z przyjaciółmi oraz podróżować do nowych miejsc. Jej praca sprawiła, że ​​spotykała się i przeprowadzała wywiady z celebrytami oraz uczestniczyła w ekskluzywnych wydarzeniach i premierach w Nowym Jorku. Ale najbardziej lubi przytulać się do nowo adoptowanego kociaka Chloe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *