Connect with us

Sport

Osoby, które przeżyły raka piersi, zbierają fundusze, mają nadzieję | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie personelu / Bob Coupland Osoby, które przeżyły raka piersi, zebrały się w niedzielę w Boardman Township Park na zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez fundację Apple Breast Cancer Warrior Foundation. Od lewej Joyce Kohler z Polski, pięcioletnia kobieta, która przeżyła raka; Carla White z Austintown, pięcioletnia ocalała; Liz Mackey of Liberty, 21-letnia ocalała; oraz Anna Olek z Brookfield, która przeżyła dwa lata.

BOARDMAN — Osoby, które przeżyły raka piersi, zebrały się w niedzielę, aby zdobyć nadzieję i wsparcie w ramach corocznej uroczystości Fundacji Apple Breast Cancer Foundation, która obejmowała różowe babeczki, psi kostium na Halloween i turniej w cornhole.

Różowe balony i dekoracje pokryły część Boardman Park, w której odbywało się wydarzenie. Wielu z obecnych nosiło różowe ubrania, a niektórzy nosili różowe włosy. Michelle Apple z Boardman, koordynatorka wydarzeń i trzyletnia kobieta, która przeżyła raka piersi, powiedziała, że ​​wszyscy są zachęcani do noszenia różu.

Apple powiedział, że odbędzie się turniej w Cornhole i inne zbiórki pieniędzy, aby zebrać pieniądze, aby pomóc ludziom w opłaceniu rachunków medycznych, odliczeń i kosztów podróży.

„Droga do walki z rakiem może być długa i kosztowna. Widziałam, jak wiele młodszych kobiet poniżej 50 roku życia zachorowało na raka piersi ”- powiedziała.

Judy Noel z Lizbony, która pracuje dla głównego sponsora imprezy, Bright Pet Nutrition Group, została zdiagnozowana na raka piersi w ciągu trzech miesięcy od diagnozy jej siostry. Noel i siostra Jody Burt z Lizbony mają 10 miesięcy.

„Kobiety muszą wiedzieć, że mają wsparcie, a to jest do pokonania. Organizacja Michelle była wspaniała dla mnie i mojej siostry, wysłała nam pakiety opieki i wiadomości tekstowe i była tak pomocna ”- powiedział Noel.

Powiedziała, że ​​gdyby jej siostra nie została najpierw zdiagnozowana, sama nie poszłaby na badanie i prawdopodobnie by umarła.

READ  Amir Khan ostrzega Conora Benna przed zagrożeniem ze strony Samuela Vargasa

Apple powiedział, że dociera do kobiet w Mahoning, Trumbull, Columbiana i części zachodniej Pensylwanii, w tym Mercer i Grove City.

Joyce Kohler z Polski powiedziała, że ​​uważa, że ​​to błogosławieństwo mieć tak duże wsparcie.

„Wspaniale jest spotkać innych ocalałych i ile lat z nich przeżyło, zwłaszcza jeśli jesteś nowo zdiagnozowany. Mam tylko pięć lat, które przeżyły, ale spotkałem ludzi, którzy przeżyli 20 lat ”- powiedział Kohler. “Pokazujemy ludziom, że tu jesteśmy, jesteśmy silni i będziemy walczyć.”

Carla White z Austintown, pięcioletnia osoba, która przeżyła, powiedziała, że ​​cieszy się, że jest tam dla innych.

„Mam nadzieję, że będę błogosławieństwem dla innych. Mam wrażenie, że pomaga innym, kiedy widzą mnie i innych oraz to, jak przeżyliśmy. Chcą usłyszeć nasze historie. Mówię im, żeby byli pozytywnie nastawieni i trzymali się swoich przekonań. Możemy pomóc im przez to przejść ”- powiedział White.

Liz Mackey of Liberty, 21-letnia osoba, która przeżyła, powiedziała, że ​​powiedziano jej, że zostało jej mniej niż pięć lat życia.

„Czuję się tutaj, aby pomóc nowo zdiagnozowanym kobietom” – powiedział Mackey.

Anna Olek z Brookfield, dwuletnia ocalona z życia, rozdawała babeczki.

„Te kobiety były dla mnie wspaniałym źródłem inspiracji. Jestem z tym od dwóch lat i byli tutaj, aby pomóc ”- powiedziała.

Sam Colaluca z Youngstown przywiozła swojego 17-letniego yorkshire terriera Gizmo w kostiumie na konkurs Halloween Hundreds.

„Dobrze się bawię, podobnie jak Gizmo” – powiedziała.

Clare Jones z Boardman, która przeżyła trzy lata raka piersi i dwa lata przeżyła raka macicy, powiedziała: „Bez wsparcia tych dziewcząt, mojej rodziny i przyjaciół nie zrobiłabym tego przez ostatnie trzy lata. Wszyscy byli bardzo zachęcający ”.

Sherry Harrison ze Struthers powiedziała, że ​​uczęszczała na zajęcia, odkąd jej matka i ciotka zmarły na raka piersi.

READ  Polska - Bośnia i Hercegowina: triumfy Jerzego Brzęczka | Liga narodów

„Chciałam być tutaj, aby pomagać innym i pokazać im moje wsparcie” – powiedziała Harrison, pakując swoje bilety na wiele przedmiotów z loterii.

Prawie 40 drużyn wzięło udział w cornhole boards turnieju cornhole, który został ustawiony w dużym pawilonie na terenie parku.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *