Connect with us

technologia

Frenzy produkuje polski program VALORANT Champions 2021

Published

on

Firma zajmująca się technologią sportową TEN zabawa ogłoszony że jej spółka zależna, polska firma produkująca media e-sportowe Wściekłość, oraz Gry o zamieszkach mieć umowę licencyjną na VALORANT Mistrzowie 2021 Konkurencja.

Zgodnie z umową Frenzy wyprodukuje polską transmisję mistrzostw, która ma się odbyć 1-12 grudnia w Berlinie w Niemczech.

Źródło obrazu: Frenzy

ZWIĄZANE RAZEM: Riot Games ujawnia miejsca Mistrzostw Świata 2022

Umowa przewiduje przeniesienie konkursu do: gry Polsatu, ten linearny kanał telewizyjny należący do Cyfrowy Polsat SA.

Marcin Kilar, prezes Frenzy, mówił o ogłoszeniu: „Scena esportowa VALORANT rozwija się dynamicznie na całym świecie, w tym w Polsce. Oczywiście dbamy również o kibiców krajowych, oferując im polskojęzyczne transmisje z najważniejszych rozgrywek roku.

„Nieustannie staramy się dostarczać produkcję najwyższej jakości i oferować fanom niezapomniane wrażenia. Z dumą oglądam VALORANT Champions 2021 nie tylko w Internecie, ale także w telewizji.”

To druga wielka transakcja, którą Frenzy zrobił od czasu ESE Entertainment nabyty firma medialna na początku października. Tuż po ogłoszeniu był Szał ujawniony jako oficjalny producent transmisji PGL Major Stockholm 2021 w Polsce.

ESI cyfrowa zima 2021
Zdjęcie: ESI

ZWIĄZANE RAZEM: Freaks 4U Gaming dołącza do Diversity in Esports dla VALORANT Game Changers EMEA

Jędrzej Stęszewski, dyrektor zarządzający ESE, powiedział: „VALORANT to około 15 metrów kwadratowych aktywnych graczy każdego miesiąca, a liczba widzów stale rośnie. Turniej mistrzowski powinien odnieść wielki sukces.

„To także doskonała okazja dla Frenzy do nawiązania współpracy z jednym z czołowych światowych wydawców gier i wzmocnienia relacji z Riot Games”.

Esports Insider mówi: Fuzja ESE Entertainment z Frenzy powinna być głównym katalizatorem jej ambitnych planów rozwoju, a już miesiąc później jasne jest, że firma się rozwija. Teraz, gdy Frenzy podpisał kontrakty na transmisję dwóch prestiżowych wydarzeń e-sportowych w Polsce, może być na dobrej drodze, by stać się czołowym nadawcą e-sportowym w Polsce.

Kalendarz wydarzeń ESI na rok 2021

READ  Ktoś myśli, że rozwiązali problem dryfu Nintendo Joy-Con za pomocą niesamowicie prostego rozwiązania

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *