Connect with us

technologia

Marvel’s Avengers, Borderlands 3 i The Long Dark dołączą w tym tygodniu do PlayStation

Published

on

Square Enix potwierdziło, że tak naprawdę będzie to Marvel’s Avengers na PS4. Abonenci mogą jednak przenieść swoje dane do wersji na PS5, jeśli chcą ją kupić. Następuje oryginalna historia. Sony ogłosiło, że Marvel’s Avengers, Borderlands 3 i The Long Dark pojawią się na PlayStation Now 6 kwietnia. 2021.

Ogłoszony w dniu PlayStation.Blog, Wszystkie te trzy gry będą dostępne jutro, a Marvel’s Avengers pozostaną w służbie do 5 lipca 2021 r., A Borderlands 3 pozostanie w służbie do 29 września 2021 r. Nie podano daty usunięcia The Long Dark.Aby uczcić pojawienie się tych gier, Sony oferuje od środy 7 kwietnia siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla posiadaczy PS4 i PS5, dostępny dla każdego, kto obecnie nie jest subskrybentem PlayStation Now.

Według PlayStation, chociaż PS Now jest dostępne na PS5, usługa daje abonentom dostęp tylko do gier na PS4, PS3 i PS2. To doprowadziłoby nas do przekonania, że ​​pomimo Marvel’s Avengers i Borderlands 3 z wersjami PS5, wersje nadchodzące na PS Now będą tylko wersjami na PS4. IGN zwrócił się do Sony o wyjaśnienia.

PS Teraz ponad 800 tytułów na PS4, PS3 i PS2 jest dostępnych do streamowania, a ponad 300 gier na PS4 do pobrania w „rozdzielczości do 4K podczas grania na PS4 Pro”.Podczas gdy fani, którzy chcą wypróbować Marvel’s Avengers, zobaczą niektóre aktualizacje w planie treści do 2021 r., Gra najprawdopodobniej opuści przedwojenne usługi dla rozszerzenia Wakanda, które doda Czarną Panterę do gry później w 2021 roku.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *