Connect with us

technologia

Final Fantasy 16 ujawnione podczas wydarzenia PS5 Showcase

Published

on

Sony wypuściło w tym tygodniu Impreza prezentacyjna PS5 w ogromny, zaskakujący sposób, ujawniając Final Fantasy XVI, kolejną wiodącą rolę w słynnej japońskiej serii RPG. Zwiastun ujawniający pokazywał elementy fantasy i walkę w grze i wygląda na to, że jest to tytuł następnej generacji.

Wcielasz się w ochroniarza Joshuy, syna arcyksięcia regionu, w którym toczy się gra. Wygląda na to, że na ziemię wokół ciebie wkracza jakaś plaga, niosąc ze sobą wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa. Walka została zademonstrowana, z wieloma odniesieniami do Final Fantasy XV i nowszego Final Fantasy VII Remake, który został wydany na PS4 na początku tego roku.

„Fantazja” w tym konkretnym Final Fantasy wydaje się być inspirowana czymś podobnym do Game of Thrones, co oznacza, że ​​wygląda zupełnie inaczej niż w poprzednich grach z serii. Coś Fani również zauważyli podobieństwa do gry Square Vagrant Story RPG z ery PlayStation 1. W zwiastunie jest też sporo walk jeden na jednego – dopiero okaże się, jak będzie wyglądał system imprezowy FF XVI.

Możesz zobaczyć zwiastun powyżej. Square Enix zauważa, że ​​został przechwycony na sprzęcie PC, ale został zaprojektowany tak, aby emulować wrażenia z PS5.

Square Enix udostępnił kilka dodatkowych szczegółów na temat Final Fantasy XVI w pliku Post na blogu PlayStation. Grę wyreżyseruje Hiroshi Takai, który wcześniej pracował przy Romancing SaGa i The Last Remnant, a Naoki Yoshida, reżyser Final Fantasy XIV, będzie producentem XVI.

To pierwsza nowa odsłona serii od czasu wspomnianego Final Fantasy XV, który ukazał się pierwotnie w 2016 roku. W międzyczasie jednak ukazało się wiele publikacji. Final Fantasy VII Remake zostało wydane na PS4 na początku tego roku Kolejne gry są w przygotowaniu.

Wpis do serii MMO, Final Fantasy XIV, również otrzymał stały strumień zawartości. Główne rozszerzenie Shadowbringers rozpoczęło się w lipcu 2019 roku i od tego czasu otrzymało wiele aktualizacji, z których najnowsza –Łatka 5.3.1– przybył w zeszłym miesiącu.

READ  Nintendo Switch Online Surprise oferuje subskrybentom dodatkowe korzyści

Nie ogłoszono daty premiery Final Fantasy XVI, ale gra ma zostać wydana w 2021 roku. Sony ogłosiło, że gra będzie ekskluzywną konsolą PS5, sugerując, że nie będzie dostępna na Xbox Series X ani Series S.

Z pewnością nie była to jedyna wiadomość, która wyszła z PS5 Showcase. Wszystkie ważne ogłoszenia i rewelacje znajdziesz w naszym Podsumowanie wydarzenia na PS5. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupu konsoli, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po zamówieniach na PS5 w przedsprzedaży.

Läuft gerade: Final Fantasy XVI – „Awakening” enthüllt Trailer | PS5 Showcase

GameSpot erhält möglicherweise eine Provision aus Einzelhandelsangeboten.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *