Connect with us

Świat

Fauci, Walensky chce powstrzymać rozprzestrzenianie się wariantu Delta wśród wezwań do przywrócenia masek

Published

on

Fauci, Walensky chce powstrzymać rozprzestrzenianie się wariantu Delta wśród wezwań do przywrócenia masek

Dyrektor Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), dr. Rochelle Walensky i czołowy epidemiolog rządowy, dr. Anthony Fauci prawdopodobnie będziesz miał pytania we wtorek senat Przesłuchanie, czy Stany Zjednoczone powinny przywrócić zdrowie Środki takie jak mandaty masek, takie jak Delta COVID Wariant rozpowszechniony.

Walensky i Fauci – kto jest? Prezydent Bidens Najlepsi Doradcy Medyczni – występują przed Senacką Komisją Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur (HELP). W swoich uwagach wprowadzających każdy z nich podkreślił znaczenie szczepionek w powstrzymaniu wariantu delta.

„Przesłanie CDC pozostaje jasne… Szczepienia są najpotężniejszym narzędziem, jakie mamy” – powiedział Walensky.

„Otrzeźwiająca wiadomość, o której już słyszeliście, to fakt, że nie mamy do czynienia z bardzo trudnym i problematycznym wariantem zwanym wariantem Delta” – powiedział Fauci. „Jednak faktem jest, że nasze szczepionki… są ​​bardzo skuteczne przeciwko temu wariantowi”.

Dr. Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych, przybywa na przesłuchanie Senackiej Komisji ds. Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur, aby omówić trwającą reakcję federalną na COVID-19 w dniu 11 maja 2021 r. w Waszyngtonie Fauci zeznaje ponownie we wtorek przed tą komisją. (Greg Nash-Pool / Getty Images)
(Greg Nash-Pool / Getty Images)

Rozprawa ma na celu spojrzenie na „Drogę naprzód” z pandemii. Jednak obawy związane z wariantem Delta skłoniły niektórych w USA do wezwania do powrotu surowych środków zdrowotnych ze szczytu pandemii. Ta rozmowa skłoniła przeciwników takich środków do zdecydowanego powstrzymania się od kroków, które według nich byłyby szkodliwe.

Hrabstwo Los Angeles w piątek nakazało obywatelom noszenie masek w pomieszczeniach, niezależnie od tego, czy zostali zaszczepieni, czy nie, co czyni go pierwszą dużą jurysdykcją USA, która odwróciła łagodzące przepisy dotyczące wirusów.

FA.Generał ORMER CHIRURG MÓWI, ŻE CDC MASKOWANA TRASA „WCZESNA” I „ŹLE”

READ  Kongres USA zapewnia Ukrainie 300 milionów dolarów i zajmuje się Chinami masowymi ustawami obronnymi

A już następnego dnia były chirurg generał Jerome Adams, który pod przewodnictwem byłego… Prezydent Trumppowiedział, że CDC powinno dostosować swoje wytyczne, z których korzystają ludzie Szczepienia nie potrzebujesz masek – które zostały wprowadzone z wielkimi fanfarami w maju – aby przywrócić maskowanie dla wszystkich.

„Zamiast oszukiwać LUB maskować to, nowe dane sugerują, że CDC powinno doradzić oszukiwanie go ORAZ maskowanie go w obszarach [increasing] Przypadki i pozytywy – dopóki nie zobaczymy, że liczby znów spadają – powiedział Adams w tweecie.

„Nie. Nie. Nie. Piekło NIE.” Senator Ted Cruz, R-Teksas, odpowiedział Adams.

FAUCI WSPIERA WEZWANIE GRUPY MEDYCZNEJ DO MASKOWANIA 3-LETNIEGO ABD W SZKOLE: „Rozsądna rzecz”

Kilku gubernatorów również było w ciągu ostatnich kilku dni, zamiast przywracać zamaskowane mandaty, aczkolwiek bardziej dyplomatycznie niż Cruz.

„Przez ponad półtora roku mieszkańcy Karoliny Południowej słyszeli o wirusie, wiedzą, co zrobić, aby się przed nim uchronić, a szczepionka jest dostępna dla każdego, kto jej chce”, rzecznik prasowy Karolina Południowa Gubernator Henry McMaster, Republikanin, powiedział, WBTW.

„Korzystamy z narzędzia szczepień”, Waszyngton Gubernator Jay Inslee, Demokrata, powiedział głośno MyNorthwest.com. „To jest ostateczna odpowiedź na tę pandemię. Nie chcemy nosić masek przez następne 32 lata – szczepionki to powstrzymują ”.

MANDATY MASKI HRABSTWA LA: GUBERNATORZY ODMOWA PRZESTRZEGANIA WYTYCZNYCH DLA WŁASNYCH PAŃSTW

Cruz może nie być w komitecie POMOCY. Ale Zadowolony. Rand Paul, R-Ky., który ma historię wymiany bojówek z Faucim, weźmie udział w rozprawie we wtorek. Paul przedstawił w zeszłym tygodniu projekt ustawy o zniesieniu federalnych mandatów dotyczących masek w transporcie publicznym, co może przewidywać problemy, które skłonią czołowych urzędników prezydenta ds. zdrowia do samodzielnego wycofania takich mandatów.

„Rząd federalny zmuszający Amerykanów do noszenia masek nawet po tym, jak już osiągnęliśmy odporność na stada, jest śmieszne i musi natychmiast przestać” – powiedział Paul w oświadczeniu. „W wolnym hrabstwie ludzie ocenią swoje osobiste czynniki ryzyka i będą wystarczająco sprytni, aby ostatecznie podejmować decyzje medyczne, takie jak samodzielne noszenie maski”.

READ  Wojna Izrael-Hamas na żywo: najnowsze aktualizacje i aktualności ze Strefy Gazy

Paulowi pomagało w przeforsowaniu projektu ustawy kilku senatorów, w tym senator Roger Marshall, R-Kan., który jest również członkiem Komisji POMOCY.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Tymczasem demokraci w komisji prawdopodobnie będą zgłaszać obawy dotyczące proliferacji wariantu Delta i niechęci do wielu szczepionek w Stanach Zjednoczonych

„Wariant Delta wirusa, który powoduje COVID-19, napędza przypadki w całym kraju” – napisała w poniedziałek przewodnicząca komisji Patty Murray, D-Wash. „To bardzo ważne, abyś ty i twoi bliscy zostali zaszczepieni, aby chronić siebie i ratować życie”.

Ronn Blitzer z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *