Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jedenaście przedłuża umowę o FA Cup w Polsce – Digital TV Europe

Published

on

Jedenastu Polaków przedłużyło umowę o prawach z angielskim FA Cup.

Jedenaście będzie transmitować najstarsze na świecie klubowe rozgrywki piłkarskie do 2023/24, jednocześnie transmitując FA Community Shield na otwarcie sezonu między FA Cup a mistrzami Premier League.

Umowa ta wzmacnia obszerny katalog angielskich praw piłkarskich dla nadawcy, który obejmuje Puchar Carabao i Mistrzostwa Anglii. Posiada również wyłączne prawa do włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga, francuskiej Ligue 1 i Liga Portugal.

Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Poland, powiedział: „Emirates FA Cup to jeden z najbardziej kultowych rozgrywek w piłce nożnej i ważny element naszego portfolio praw w Polsce. Fakt, że polscy zawodnicy, tacy jak Łukasz Fabiański, Jan Bednarek i Mateusz Klich ponownie w tym sezonie pojawią się w rozgrywkach, czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla naszej publiczności.

Guillaume Collard, dyrektor ds. zakupów Eleven Group, powiedział: „Byliśmy zachwyceni umową, aby utrzymać Emirates FA Cup w Eleven przez kolejne trzy sezony. Dziękujemy Angielskiemu Związkowi Piłki Nożnej za zaufanie do naszych działań i liczymy na obronę tego historycznego konkursu w nadchodzących latach.”

READ  W środę premier Morawiecki zapowiedział blokadę i nowe ograniczenia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.