Connect with us

technologia

ESET ogłasza swoich pierwszych Heroes of Progress

Published

on

DUBAJ, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, 23 września 2022 /EINPresswire.com/ — ESET, światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, ogłasza swoje 2022 Heroes of Progress. Na krótkiej liście znajduje się dziewięciu niedocenianych agentów zmian z całego świata, którzy przyczynili się do postępu technologicznego w różnych branżach.

Wybrana lista została wyselekcjonowana po rygorystycznym procesie, w którym bohaterowie przedstawili kompleksowy przegląd swojej pracy i wpływu, jaki wywarła. Proces składania wniosków wymagał od wnioskodawców podania szczegółów dotyczących wszelkich technologii, które wymyślili, zaadoptowali lub udoskonalili, w tym informacji o tym, w jaki sposób ta technologia ma zaawansowane gałęzie przemysłu, społeczności lub ogół społeczeństwa. Panel ekspertów pod przewodnictwem Ignacio Sbampato, dyrektora generalnego firmy ESET, następnie przeanalizował ponad 50 wniosków na krótkiej liście, a następnie zadecydował o wyborze dziewięciu.

„ESET kładzie duży nacisk na rozwój nauki, technologii, badań i inicjatyw związanych z odpowiedzialnością korporacyjną, które nasza firma realizuje z naszymi kolegami, klientami, partnerami i społecznościami, w których działamy” – komentuje Sbampato. „Jesteśmy dumni, że możemy świętować niesamowite osiągnięcia wszystkich postępowych bohaterów na całym świecie i rzucać światło na postępowe umysły, które pomagają uczynić naszą planetę lepszym miejscem”.

Tegoroczni Bohaterowie Postępu to:
1. Ken Fujiwara z Japonii. Współzałożyciel UMITRON postawił sobie za misję promowanie zrównoważonej akwakultury. Wraz ze swoimi kolegami Masahiko Yamadą i Takumą Okamoto, Ken opracował pierwszy na świecie algorytm uczenia maszynowego do określania apetytu ryb na podstawie ich reakcji behawioralnych. Algorytm ten jest obecnie zintegrowany z różnymi produktami UMITRON, aby pomóc gospodarstwom w dokładnym żywieniu.

2 i 3. Ruth Hershler i Cecil Hershler z Kanady. Para prowadzi Edukacja bez Granic, organizację non-profit, która wspiera dzieci w RPA. Obaj wykorzystali i ulepszyli istniejący program School in a Box, który zapewnia uczniom z gospodarstw domowych o niskich dochodach technologię, której potrzebują, aby zmienić swoją przyszłość i dać im więcej możliwości.

READ  Przypadkowo: Gama gier IKEA zawiera podstawowe elementy, takie jak uchwyt na kubek i poduszka na szyję

4. Ligia Kornowska z Polski. Kornowska jest współzałożycielką Data Lake, finansowanego przez UE start-upu budującego międzynarodowy system przekazywania danych medycznych, który zapewni naukowcom duże, wysokiej jakości zbiory danych dla postępu medycznego i naukowego. Od trzech lat jest wymieniana wśród „100 najbardziej wpływowych osób w polskiej służbie zdrowia” przez czołowe polskie czasopismo medyczne Puls Medycyny. Ligia znalazła się również na liście Forbes 25 do 25 lat.

5. Giuseppe Mastroviti z Włoch. Mastroviti opracował metodę zasilania pojazdów elektrycznych za pomocą systemu technologii ładowania indukcyjnego zainstalowanego wzdłuż drogi. Technologia stosowana obecnie w A35 Brebemi ładuje akumulator samochodu, gdy pojazdy przejeżdżają przez cewki i komunikują się z systemem za pomocą pola elektromagnetycznego.

6.Dr. Michaela Musilova ze Słowacji. dr Musilova jest astrobiologiem i dyrektorem analogowej stacji badań kosmicznych HI-SEAS. Prowadziła badania związane z przestrzenią kosmiczną z wieloma instytucjami na całym świecie, w tym z NASA i międzynarodowymi teleskopami, takimi jak Teleskop Kanada-Francja-Hawaje. Musilova kierowała również ponad 30 symulowanymi misjami na Księżyc i Marsa jako ich dowódca, gdzie opracowuje nowe technologie bezpieczeństwa dla astronautów do życia i eksploracji na Księżycu i Marsie.

7. Junto Ohki z Japonii. Dzięki ShuR firma Ohki opracowała usługę interpretacji czatu wideo (VRI), z której społeczność niesłyszących może korzystać za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera. Stworzył również internetowy słownik języka migowego poprzez crowdsourcing. Jego praca wywarła znaczący wpływ na społeczność osób niesłyszących i słabosłyszących.

8. Bass Salah z Australii. Za pośrednictwem swojej firmy ResetData Salah i jego partner Marcel Zalloua stworzyli zrównoważoną usługę w chmurze opartą na chłodzeniu immersyjnym. Tworzą siatkę krawędzi, pozyskując nieużywane budynki i wypełniając je infrastrukturą centrum danych.

9. Gino Tubaro z Argentyny. Tubaro jest innowatorem specjalizującym się w produkcji protez przy użyciu drukarek 3D, które za pośrednictwem jego organizacji Atomic Lab są dystrybuowane bezpłatnie do ponad 40 krajów i szkół. Organizacja Gino została uznana przez Baracka Obamę. Wraz ze swoim zespołem Tubaro opracował słoneczne drukarki 3D, które wykorzystują plastikowe butelki do drukowania projektów medycznych 3D, takich jak szyny, wsporniki i protezy zwierzęce.

READ  Datę premiery Hot Wheels Unleashed ustalono na wrzesień na konsolach i PC

„To było inspirujące zobaczyć ogromną liczbę zgłoszeń, które otrzymaliśmy” – komentuje Sbampato. „Jakość nominacji była niesamowita, co oznacza, że ​​nasi Bohaterowie Postępu są naprawdę najlepsi z najlepszych na całym świecie. Są to osoby, które wywarły rzeczywisty wpływ dzięki technologii, przekształcając branże, społeczności i społeczeństwo w innowacyjny sposób. Tacy bohaterowie chronią postęp”.

O ESET
Od ponad 30 lat ESET® opracowuje wiodące w branży oprogramowanie i usługi bezpieczeństwa IT, aby chronić firmy, infrastrukturę krytyczną i konsumentów na całym świecie przed coraz bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami cyfrowymi. Zaawansowane, łatwe w użyciu rozwiązania firmy ESET zapewniają cichą ochronę i monitorowanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aktualizując zabezpieczenia w czasie rzeczywistym, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo i działanie. w celu zapewnienia ciągłości działania. Ewoluujące zagrożenia wymagają rozwijającej się firmy zajmującej się bezpieczeństwem IT, która umożliwia bezpieczne wdrażanie technologii. Jest to wspierane przez centra badawczo-rozwojowe firmy ESET na całym świecie, pracujące na rzecz naszej wspólnej przyszłości. po więcej informacji odwiedź www.eset.com lub śledź nas na LinkedIn, Facebook i Twitter.

Sanjeev Kant
Komunikacja z Vistarem
+971 55 972 4623
napisz do nas tutaj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.