Connect with us

technologia

Pojawiają się nowe pogłoski na temat remake’u Dragon Quest III HD-2D

Published

on

Pojawiają się nowe pogłoski na temat remake’u Dragon Quest III HD-2D
Obraz: Square Enix

Na remake HD 2D Dragon Quest III od Square Enix trzeba było czekać już dawno, a najnowsza aktualizacja daje niektórym fanom nadzieję, że pierwsze dwie gry również mogą powrócić.

Dolewania oliwy do ognia to nowy komentarz niezawodnego przeciekacza Midori, który wydaje się wierzyć, że nowa wersja na Switcha i kilka innych platform jest cały trylogia (Są to więc Dragon Quest I, II i III).

W najnowszym filmie widać, że „Legenda Erdricka się zbliża” i pojawia się pojedyncze logo „HD-2D”, ale nie ma żadnej konkretnej wzmianki o trzeciej grze.

Erdrick to tytuł nadawany bohaterowi w trzeciej części, a trzy oryginalne wydania znane są jako „Trylogia Erdrick”.

Ten sam przeciek twierdzi, że fani prawdopodobnie dowiedzą się więcej na ten temat podczas „następnego Nintendo Direct” i twierdzi, że tytuł ukaże się do końca bieżącego roku fiskalnego.

Dragon Quest III HD-2D Remake został pierwotnie ogłoszony w maju 2021 roku i najwyraźniej był w fazie rozwoju dużo wcześniej – zatem wydanie trylogii mogłoby potencjalnie wyjaśnić, dlaczego projekt potrzebował tak dużo czasu, aby ujrzeć światło dzienne.

W tym samym czasie, gdy ujawnialiśmy ten projekt, twórca Dragon Quest, Yuji Horii, wspomniał, że myśleli już o remake’ach Dragon Quest 1 i II, ale nie są one jeszcze „oficjalne”.

Oczywiście na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia trylogii, więc nie ekscytuj się zbyt wcześnie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *