Connect with us

Najważniejsze wiadomości

21 gajów dla Polski | Pionowe.net

Published

on

21 gajów dla Polski |  Pionowe.net
28 maja 2024 r

Polska wypożyczalnia Petrolift zakupiła od Grove 21 nowych cztero- do sześcioosiowych żurawi terenowych.

Pierwsze dźwigi z zamówienia już dotarły i posłużą do montażu turbin wiatrowych oraz prac przy projekcie zakładu petrochemicznego.

(od lewej do prawej) Brian Regan i Aaron Ravenscroft z Grove/Manitowoc z Robertem Baranem z Petrolift oraz Thomasem Steuerem i Davidem Semplem z Grove/Manitowoc

Obecnie firma posiada ponad 40 maszyn terenowych i jako pierwsza w Polsce posiadała kilka 300-tonowych GMK6300L-1.
Dyrektor zarządzający Petrolift Robert Baran powiedział: „Jesteśmy zachwyceni GMK6300L-1. Jest niezwykle niezawodna i wydajna i okazała się najlepszą maszyną w swojej klasie. Doszliśmy do punktu, w którym musimy poszerzyć naszą ofertę. Zwrócenie się do Grove było naturalną decyzją i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy korzyści i wszechstronność naszych nowych modeli na placach budowy w całej Europie.

300-tonowy GMK6300L-1 w użyciu

Dyrektor generalny Manitowoc, Aaron Ravenscroft, dodał: „To wspaniale, że tak lojalny klient rozszerza swoją współpracę z nami. Niezawodność naszych produktów i światowej klasy obsługa klienta stworzyły tę szansę i nie możemy się doczekać, aż nowe żurawie Grove zostaną użyte”.

Petrolift jest własnością rodziny Baran i jest zarządzany przez Roberta Barana i jego ojca Jana. Firma dysponuje flotą dźwigów, składającą się z żurawi terenowych i gąsienicowych o udźwigu do 1200 ton, z niedawno otwartego zakładu w Gdańsku w Polsce, z dodatkowymi lokalizacjami w Krakowie, Gdyni, Pomorzu, Świnoujściu i Warszawie, Szczecin, Płock i Dębica (Polska). Firma oferuje szeroką gamę usług logistycznych i ma bogate doświadczenie w elektrowniach, obsłudze portów i energetyce wiatrowej.

READ  Polskie partie polityczne ujawniają programy kampanii przed wyborami parlamentarnymi w przyszłym miesiącu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *