Connect with us

Sport

Walia vs Polska zapowiedź – prognoza, wiadomości drużynowe, składy

Published

on

Sports Mole zapowiada niedzielne starcie Ligi Narodów między Walią a Polską, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Walia gospodarza gry Polska w którym Liga Narodów UEFA w niedzielny wieczór wiedząc, że wystarczy jedno zwycięstwo, jeśli chcesz uniknąć spadku do B-ligi.

Podczas gdy Smoki muszą zwyciężyć w Cardiff, Polska zdaje sobie sprawę, że wystarczy remis, aby utrzymać ich status w czołówce.


podgląd gry

©Reuters

Gdy Wales siedzi na samym dole grupy A4 z punktem z pięciu meczów, znajdą się tacy, którzy będą się kłócić Robert PageDrużyna s znajduje się dalej w drabince Ligi Narodów UEFA.

Niezależnie od tego, co wydarzy się w niedzielę, Walia może być dumna ze swojego występu z tą drużyną, ponieważ cztery porażki z Holandią, Belgią i Polską padły bramką.

Pomimo przegranej z Belgią w czwartek wieczorem, Walia opuściła rywalizację w Brukseli na wysokim poziomie, zmniejszając o połowę stratę 2:0 tuż po przerwie Keiffer Moore i grozi wyrównaniem z jedną z najlepszych drużyn na świecie.

Niemniej jednak Walia będzie musiała znaleźć sposób na przekształcenie kolejnego zachęcającego występu w niedzielę na trzy punkty, próbując ominąć trzecią Polskę.

Mimo, że Polska wygrała pierwszy mecz 2:1, nie ma to znaczenia dla scenariusza, który czeka obie drużyny w weekend, a decydującym czynnikiem jest różnica bramek, jeśli ostatecznie utrzymają cztery punkty.

Polak Robert Lewandowski świętuje swoją pierwszą bramkę z Kamilem Glikiem 29 marca 2022 r.©Reuters

Walia ma to na swoją korzyść, po przegranej 6:1 z Belgią na początku sezonu i przygotowuje się do intrygującego meczu w niedzielę.

W czasie, gdy Walia wygrała tylko dwa z ostatnich dziewięciu meczów we wszystkich rozgrywkach, Polska ma na koncie dwa zwycięstwa w ośmiu, poprzednie zwycięstwo z Walią poprzedziło zwycięstwo nad Szwecją w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Podobnie jak gospodarze, Polska rozegrała ostatnie cztery spotkania z Holandią i Belgią, zdobywając tylko jeden punkt na 12 możliwych.

READ  Najważniejsze wydarzenia w poniedziałek | Wiadomości, sport, praca

Czesław MichniewiczDrużyna przegrała w czwartek 2:0 u siebie z byłym klubem, oba gole padły w ciągu pierwszej godziny.

Forma Ligi Narodów Walii:

Forma Walii (wszystkie zawody):

Forma Ligi Narodów Polski:

Forma polska (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Gareth Bale z Walii 22 września 2022 r.©Reuters

Po pojawieniu się w czwartek tylko wśród rezerwowych, Gareth Bale może zostać wezwany do startowej XI.

Jednak wiele może zależeć od chęci Page’a do odrzucenia jednego z trzech najlepszych z meczu w Brukseli, jeśli Moore trafi na listę strzelców i tym podobne Daniel James oraz Brennan Johnson przynoszą własne groźby.

Z Chris Mepham oraz Ethan Ampadu obie zawieszone Ben Cabango może być nazwany z tyłu trzy i Joe Morell odwołany do środkowej pomocy.

Michniewicz raczej nie wprowadzi wielu zmian do swojego polskiego startu XI z niezmienioną drużyną.

Szymon Żurkowski wraca do składu po zawieszeniu i jest alternatywą w pomocy.

Walia możliwy skład startowy:
Hennessy; Cabango, Rodon, Norrington-Davies; Roberts, Morell, Smith, Williams; Johnsona, Jamesa; Moore

Polska możliwy skład startowy:
Szczęsny; Bednarek, Glik, Kiwior; Frankowski, Krychowiak, Linetty, Zalewski; Zieliński, Szymański; Lewandowski


SM słowa zielone tło

Mówimy Walia 1-1 Polska

Walia konsekwentnie stawiała czoła wyzwaniom w domu, doświadczeniami, które dodadzą jej pewności przed tą konkurencją. Jednakże, Robert Lewandowski zwykle nie występuje w składzie opozycji i nie wyobrażamy sobie, by zawodnik Barcelony przeszedł przez ten mecz bez strzelenia ważnego gola.

Aby uzyskać analizę danych dotyczących najbardziej prawdopodobnych wyników, bramek i innych informacji dotyczących tej gry, kliknij tutaj.


najlepsza wskazówka

Nasi eksperci Tipster Partnerzy w Sporita.pl przewidują mniej niż 3,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się, co jeszcze przewidują na ten mecz i uzyskać więcej sprawdzonych i prawdziwych wskazówek piłkarskich.Poniżej 3.5: dane


ID:495243:1false2false3false:QQ:: z pulpitu DB :LenBod:collect12758:

Podglądy e-maili

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowycodzienna poczta e-mail z zapowiedziami i prognozami dla wszystkich głównych gier!


READ  Badacze Holocaustu w Polsce wygrywają apel o zniesławienie | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.